Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Czym jest wypoczynku na glampingu?

Post autor: Tikabum »

"""Czym jest wypoczynku na glampingu?

Dobrze rozumiem, że to jakby luksusoswe spanie w dzikich warunkach wokół czy nie ogarniam?
"""

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Czym jest wypoczynku na glampingu?

Post autor: Igielnik »

"""No tak mniej więcej, chociaż wydaje mi się że trochę uprościłeś tłumaczenie.

Sprawdź sobie w google definicję glamping polska - jest bardzo ciekawa i wg mnie celniej rozwija tą formę wypoczynku.

A dla przykładu z miejsc gdzie można właśnie wypocząć na glampingu to masz tutaj:

herbalsglamping.eu/ - jak sobie pooglądasz i poczytasz co i jak, to już nie będą Ci nawet potrzebne dodatkowe wyjaśnienia.

Ja bardzo taką formę wypoczywania lubię.
"""

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Czym jest wypoczynku na glampingu?

Post autor: wesołek »

Każdy wybiera taki rodzaj wypoczynku jaki mu najbardziej odpowiada. Z racji, że ja nie mam jeszcze panów konkretnych na urlop to poszukuję jakieś inspiracji. I tak między innymi znalazłam tę stronę poza-domem/pl/urlop na której to można znaleźć kilka całkiem fajnych pomysłów na wyjazd urlopowy. Także po bliższym zapoznaniu się z takimi informacjami może uda mi się podjąć jakąś konkretną decyzję.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Czym jest wypoczynku na glampingu?

Post autor: majsterka »

Razem z moim mężem lubimy sobie czasem na weekend wyjechać za miasto i trochę odpocząć. Szuakamy przy tym jakiś spokojnych miejsc niedaleko stolicy. Już udało nam się znaleźć ten hotel willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html , ale moze jesteście w stanie polecić nam jeszcze kogoś?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Czym jest wypoczynku na glampingu?

Post autor: zuzula12 »

Gdzie planujecie spędzić wakacje w tym roku? Razem z moją rodziną postanowiliśmy zwiedzić Trójmiasto, a nasz znajomy polecił nam sprawdzić oferte Atrakcje turystyczne Gdynia . Skorzystlaiśmy z ich noclegu, ponieważ za rozsądną cene uzyskamy doskonale wyposażone apartamenty.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Czym jest wypoczynku na glampingu?

Post autor: milka »

My w tym roku bylismy na wakacjach na Mazurach :) Było super! Znajoma poleciła nam dom wakacyjny i tam się zatrzymaliśmy. Dom jest naprawdę duży i mieści się w pięknej, spokojnej okolicy, blisko stawu. Jest tam sauna i inne atrakcje. Zdecydowanie można odpocząć.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Czym jest wypoczynku na glampingu?

Post autor: Bigi12 »

Jak wybierasz glamping jako firmę wypoczynku to zadbaj o czas wolny i dlatego zakup sobie coś z tej oferty taniaksiazka/pl/szachy-i-warcaby-c-540_3025.html Mają nie tylko warcaby czy szachy ale masę książek z różnych działów. Na pewno miło spędzisz czas dzięki nim.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Czym jest wypoczynku na glampingu?

Post autor: grażynka011 »

Wyjeżdżając na urlop warto też kupić porządne namioty plażowe . Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych producentów, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z zakupów tutaj

ODPOWIEDZ