Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Nad morze we dwoje - coś romantycznego?

Post autor: Tikabum »

"""Nad morze we dwoje - coś romantycznego?

Podpowiecie jakiś luks fajny apartament albo może jakiś domek ciekawy z kominkiem? coś?
"""

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Nad morze we dwoje - coś romantycznego?

Post autor: Igielnik »

"""Luks apartamentu to nie podpowiem, bo ja jestem zdecydowanym fanem wypoczywania w domkach nad jeziorami czy morzami, bo mają swój cudowny, tajemniczy klimat. No i fajne warunki w środku.

Ciekawy domek z kominkiem dla dwojga, wg mnie idealny dla par jest ten: hthouseboats/com/domek-na-wodzie-ht5-z-jacuzzi-kominkiem-i-motorowka/

byłem tam rok temu z żoną właśnie w ramach takiego romantycznego wyjazdu na kilka dni, i powiem że sprawdził się fantastycznie
"""

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Nad morze we dwoje - coś romantycznego?

Post autor: Monika »

A co byście powiedzieli na wyjazd nad polskie morze do Mrzeżyna? Z tego, co wiem, to jest tam bardzo fajny, luksusowy hotel zalewski. Będziecie mogli się tam zrelaksować w strefie Wellness oraz zjeść obiad w eleganckiej restauracji ;) To może być dla Was naprawdę niezapomniany wyjazd :) Co Wy na to?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nad morze we dwoje - coś romantycznego?

Post autor: zuzula12 »

Od wielu lat prowadzę własną firmę, która zajmuje sie organizacją wycieczek. W trakcie naszych wycieczek korzystam z produktów od firmy systemtourguide/com/audio-guide/ , ponieważ znacząco ułatwia to komunikacje i organizacje całej grupy.

ODPOWIEDZ