Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli planujesz wakacje to weź pod uwagę ofertę tej firmy sailor/pl/ która od lat specjalizuje się w czarterach jachtu w kraju jak i zagranicą. Możesz spędzić urlop na luksusowym jachcie na mazurskich jeziorach lub zagranicą jak chociażby w Chorwacji, Grecji czy Portugalii. Pomyśl o takich wakacjach bo może być to twoja przygoda życia.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: mojra »

Bez względu na to jaką miejscowść na wakacje czy weekend sobie wybierzecie, warto również zadbać o komfortowy i bezpieczny przejazd. Moim zdaniem, szczegolną uwagę warto zwrócić na: wynajem samochodów Warszawa W szczególności, że oferują niskie ceny i nie pobierają ukrytych opłat.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: milka »

Mi w oko wpadł ostatnio kameralny pensjonat w tleniu i zastanawiam się nad zrobieniem tam rezerwacji na wakacje. jeszcze nigdy nie byłam w Borach tucholskich a słyszałam, ze jest tam naprawdę pięknie. Czuję już, że potrzebuję wolnego, bo nie jest za ciekawie. W zeszłym roku nigdzie nie byliśmy.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: emiliakozak »

Wszystko zależy od tego gdzie się wybieracie. Jeśli mają to być wakacje w górach z dziećmi to zadbajcie o to, aby miejsce do którego się wybieracie miało jakieś atrakcje dla dzieci np. plac zabaw, salę, brodzik czy inne atrakcje niedaleko hotelu. Musicie koniecznie dostosować się do dzieci i ich możliwości i dobierać pod tym względem trasy i szlaki.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: zuzula12 »

W Polsce istnieje wiele przepięknych miejsc. Polecam Wam Góry Stołowe . jest to strona na której znajdziecie wiele propozycji związanych z przepięknymi miejscami. Zapoznajcie się z informacjami dostępnymi na stronie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: grażynka011 »

Pewnie zastanawiacie się nad tym czy zdecydować się na śniadanie w hotelu. Powiem wam, że znalazłam bardzo przydatny artykuł komorowice/pl/1042-sniadanie-w-hotelu-rodzaje-menu-czy-warto-doplacic-za-poranny-posilek . Tutaj dowiecie się wielu informacji na temat hotelowych śniadań także polecam tutaj zajrzeć

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: czoko752 »

Moi zdaniem jeśli chcesz jechać w góry to góry pasują na wyjazd zimą, latem, wiosną czy jesienią. Góry są po prostu piękne przez cały rok. Jeśli chcesz jechać na Podhale to polecam zajrzeć tu kompleksbeskid/pl/ . Hotel jest usytuowany w pięknym miejscu. Polecam serdecznie

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: czoko752 »

Wszystko zależy gdzie chcesz jechać, czy to miejsce ma być oblegane. Czy jedziesz sama czy we dwoje a może z całą rodzinką z dziećmi. Jeśli chcesz wybrać ciekawe miejsce na odpoczynek to zajrzeć tu westerncamp/pl Resort jest bardzo duży i można robić tam różne rzeczy np. wędkowanie, plenerowe seanse kinowe czy specjalnie przygotowane pola ogniskowe.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: Dżonko »

Na zimowy wypoczynek najlepiej wybrać się w góry. Tutaj https://www.krosnocity.pl/index.php/kio ... -nart.html poczytajciesobie o sprzęcie do narciarstwa. To bardzo fajna aktywność, trzeba z niej korzystać zimą, bo poza sezonem to jedynie za granicę trzeba by było jechać. A u nas w górach zimy też piękne i śnieżne.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: pośrednik »

Jeśli mowa o zimowym odpoczynku to może zainteresuje was ta oferta tu https://movecamp.pl/obozy-sportowe/zimowe/ Zimowy obóz sportowy dla całej rodziny. Jazda na na nartach, snowboardzie czy rakietach śnieżnych to moim zdaniem świetna propozycja. A też pozwoli ona na aktywny odpoczynek, nawiązanie więzi z dzieckiem. Sprawdźcie sami te propozycje.

ODPOWIEDZ