Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: Igielnik »

"""Zdecydowałem, że w tym roku jadę na narty do Beskidu Śląskiego, często pokazują w tv, że warunki śniegowe mają bardzo dobre więc chcę sprawdzić jakieś nowe trasy narciarskie :)



Nigdy nie bylem w tym rejonie, a znalazłem wygodne apartamenty dreamapart/pl/, które można wynająć w którejś z tych trzech miejscowości: Wisła, Ustroń albo Szczyrk. Może podpowiecie, którą z tych miejscowości wybrać?
"""

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: synia »

Pomysł super, ale pamiętaj o tym, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo. Tutaj krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski-154.html macie namiar na sklep, w którym można zakupić kask. Takie rozwiązanie może nam uratować życie. Pomyślcie o tym. Wydatek niewielki, a korzyści naprawdę sporo. Poza tym są tam w ofercie również inne ciekawe akcesoria.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: martynika »

mnie sie narty w polsce już nie podobają, zdecydowanie wole jechac w alpy, a teraz widziałam jeszcze super możliwości, bo przedszkole narciarskie to ciekawa alternatywa dla dzieci.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: postzunia »

My będziemy niebawem wylatywac do Bułgarii i zastanawiamy się nad transportem na lotnisko i z niego do domu, bardzo podoba mi się oferta transferu na stronie mrshuttle/com/pl/transfer/transfer-z-krakowa-do-zakopanego/ Mam nadzieję że uda mi się zarezerwowac przejazd poniewaz nie chcę płacic za parking

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: czoko752 »

Piszecie tutaj o miejscowościach, które wybieracie, jeśli jedziecie na narty. Przyznam szczerze, że ja też właśnie szukam jakiegoś fajnego miejsca, ale najpierw trzeba się odpowiednio przygotować. Wszystkich wskazówek szukam właśnie na stronie aktywnastrefa/pl/jak-przygotowac-sie-na-narty/ .

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: wąż »

Co sądzicie o wyjazdach zimowych na ferie? Zalezy mi na tym,aby dzieciaki chociaz troche skorzystaly z czasu wolnego. myslę o zakupie odpowiedniego wyposażenia :0 Co powiecie na dobre gogle narciarskie ? Czy ktoś własnie oglądał co nieco na zdrowie-info/pl/jak-wybrac-gogle-narciarskie/ ? ja własnie się zastanawiam i naprawdę wydaje się to spoko jakościowo :)

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: mrozek »

Jak sport - to koniecznie narty. Uważam, że najlepiej kupić sobie swoje narty i akcesoria narciarskie. Bez problemu zaopatrzycie się w nie w sklepie online krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski_Kaski-Head-525.html . Ja uwielbiam w wolnych chwilach śmigać na nartach.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: milka »

Jesli szukasz przedszkola dla dziecka z autyzmem to polecam przedszkole terapeutyczne Promitis - centrum-terapii/pl/ Przedszkola Promitis znajdziesz w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Dzieci maja tam zajęcia w małych grupach, uczą się poprzez zabawę i mają zapewnioną terapię.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: dert »

W Polsce jest sporo godnych uwagi miejsc, gdzie warto wybrać się na narty. Chociaż wiele osób i tak nie może się zdecydować czy postawić na nasze krajowe stoki, czy wybrać te zagraniczne. Wybór zależy od kilku czynników, na przykład od finansów. Dobrze ten temat jest opisany na stronie activebb/pl/wyjazd-na-narty-lepiej-zagranica-czy-w-kraju/ , polecam przeczytać. W sumie jedna i druga opcja ma swoje plusy.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Jaką miejscowość wybrać?

Post autor: Remontowa »

Jeśli nadal nie wiecie gdzie na ferie zimowe z dziećmi warto wyjechać, to może podrzucę Wam ciekawą propozycję - góry. Tak, polskie góry, ale może niekoniecznie Zakopane - ale może mniej odwiedzany Karpacz? Trasy do górskich wędrówek także tam są przepiękne, a mniej strome. No i wokół jest masa atrakcji w stylu sztolnie, muzea, zamki itp itd. Dobra miejscówka na wypady z dziećmi.

ODPOWIEDZ