Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Święta nad morzem?

Post autor: Tikabum »

Są gdzieś jakieś opcje noclegów żeby można było spędzić świąteczny tydzień z rodziną nad morzem?

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Święta nad morzem?

Post autor: Igielnik »

"""Hotele i pensjonaty będą najprawdopodobniej zamknięte, duże miasta w tym roku nie organizują imprez świątecznych na rynkach więc pozostaje tylko jakieś kameralne miejsce, może np. domek na wodzie?



To dość ekstrawagancki pomysł, ale te domki są ogrzewane, a poza tym nie ma się kontaktu z innymi gośćmi jak w hotelach więc jest bezpiecznie. Posiłki dostarczają pod drzwi więc z obsługą też jest bardzo ograniczony kontakt. Mnie się ta opcja bardzo podoba :) No i wigilia nad morzem musi być magiczna :)

Zobacz sam herbalsglamping.eu/boze-narodzenie-na-wodzie
"""

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Święta nad morzem?

Post autor: Dżonko »

Nieważne, gdzie będzie spędzało się święta - kluczowe jest to, żeby spędzać je z rodziną. A klimat i dekoracje - k4design/pl/kolacja-wigilijna-jak-udekorowac-stol/ można zrobić wszędzie. Niezależnie od miejsca. Zima nad morzem też bywa piękna, chociaż nie jest to oczywisty wybór na świąteczny czas :)

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Święta nad morzem?

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zastanawiającym się nad zakupem domku letniskowego polecam sprawdzić ofertę na stronie drewnolandia/pl/oferta/19/5/domy-i-domki-letniskowe/domki-letniskowe-z-poddaszem , ponieważ moim zdaniem jest na tyle rozbudowana, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Co Wy o niej sądzicie?

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Święta nad morzem?

Post autor: Remontowa »

Święta nad morzem to dobry pomysł. Nie każdy lubi świąteczne przygotowania, więc taki wyjazd jest dobrym rozwiązaniem by odpocząć i się zrelaksować. Święta nie tylko można spędzić nad morze, ale tez w innych ciekawych miejscach. Podrzucam Wam fajny artykuł parkhotellyson/pl/news/101 z propozycjami świątecznych wyjazdów. Jeśli nie macie pomysłu, gdzie się wybrać to ten artykuł pomoże Wam podjąć decyzję :)

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Święta nad morzem?

Post autor: Monika »

A skoro już o Bożym Narodzeniu mowa, to gdzie zaopatrujecie się w różne świąteczne ozdoby? Czy ktoś z Was miał może okazję robić takie zakupy w sklepie internetowym happenings/pl/dekoracje-swiateczne? Ja trafiłam na jego ofertę przypadkiem i zauważyłam, że mają tam naprawdę spory wybór takich dekoracji ;) Wydaje mi się, że warto się rozejrzeć ;)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Święta nad morzem?

Post autor: Bakeneko »

Zdecydowanie tak ;) Znam nawet rewelacyjny ośrodek wypoczynkowy - kompleks https://rozawiatrow.pl Z rodziną jeździmy tam co roku i nawet zdarza nam się tam spędzać ferie, więc to bardzo przyjemne miejsce na taka porę

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Święta nad morzem?

Post autor: Dżonko »

Spontanicznie można zaszaleć, w sumie w świętach chodzi o to, żeby być razem, a nie o to, żeby być w konkretnym miejscu. Fajne świąteczne potrawy - https://naskrajnej.pl/2022/12/27/wedzon ... atecznych/ można zjeść wszędzie. Choinkę też można ubrać gdziekolwiek. A nawet i bez. Najważniejsze, żeby mieć bliskie osoby wokół siebie, to jest kluczowe w świętach.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Święta nad morzem?

Post autor: pośrednik »

Zawsze chętnie wracamy na święta i nie tylko nad morze w rodzinne strony żony. Ale teraz naszą pasją są góry. Nasz syn ostatnio oświadczył że chce nauczyć się jazdy na nartach. Trafiłem na ofertę tu https://movecamp.pl/obozy-sportowe/ min jest tu propozycja spędzenia obozu sportowego w trakcie zimy. To tygodniowy wyjazd, Jeździć pewnie się nie nauczy, ale już pozna podstawy.

Sajon
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:17 am

Re: Święta nad morzem?

Post autor: Sajon »

Święta można spędzić nie tylko nad polskim morzem. Na śnieg nie ma co liczyć na święta, więc może warto wybrać się tam gdzie jest ciepło nawet zimą. Na naszeRodos https://naszerodos.pl/ dzielimy się ciekawymi informacjami z grudniowego Rodos, gdzie wreszcie nie ma tłumu turystów a pogoda doskonała do wędrówek ok. 15-17 stopni. Wioski na Rodos są świątecznie ustrojone a wieczorami tawerny czekają na utrudzonych wędrowców.

ODPOWIEDZ