majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Hobby macie?

Post autor: majsterka »

Ja mma nietypowe może hobby, jest nim jazda konna, jeżdżę od kilku lat już. A tutaj cheval/pl/ zamawiam wszystko czego potrzeba do jazdy, akcesoria i sprzęty. Jak chcecie zacząć też jeździć to ten sklep będzie dobrym wyborem.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Hobby macie?

Post autor: Bigi12 »

Ja wolny czas spędzam na grach ASG z kolegami. Mamy zgraną ekipę i lubimy poszaleć w lesie strzelając do siebie. Jeżeli chcesz tak spędzać czas to będzie potrzebny odpowiedni sprzęt a ten zakupisz tutaj morowo/com/pl/ jak i mnóstwo innych rzeczy przydatnych do uprawniania tego sportu.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: dolores »

Ja jak mam czas to lubię coś porobić w ogrodzie. Ostatnio przeszłam też na alkilatowe od warter.pro/ do sprzętu ogrodniczego, można je stosować bez obaw - zupełnie nie są dla nas szkodliwe.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: Bakeneko »

Mam wiele zainteresowań, lubię chodzić na spacery, czytać czy słuchać muzyki. Często też odwiedzam teatr, kino i galerie sztuki. Sztuka to zdecydowanie moje największe hobby. Jeśli Was również interesuje to powinniście odwiedzić Galerię Polskiej Młodej Sztuki (Goypa) w Warszawie :) Jest to miejsce, w którym znajdziecie wiele wspaniałych dzieł utalentowanych polskich artystów tych bardziej i mniej znanych :)

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Hobby macie?

Post autor: budowlaniecja »

"Ja lubie czytać książki. Ale też poszperać w internecie szukając ciekawych ofert. Ostatnio trafiłem na taką stronę tu jasnowidz.net/

Jasnowidz Mag Magnus właśnie debiutuje w necie. Do tej pory pracował z ludźmi face to face w Polsce, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Anglii, USA. Może się pochwalić 99% trafnych porad. Odpowiada na pytania z życia prywatnego a też na pytania biznesowe. Może ktoś z was bedzie zainteresowany tą propozycją.
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Hobby macie?

Post autor: zuzula12 »

Może muzyka to wasze hobby? Ja chciałabym wam serdecznie polecić pętle indukcyjne z tych urządzeń można wyróżnić indukcyjne powierzchniowe, a także indywidualne pętle indukcyjne. Wybierzcie te odpowiednie dla siebie i zmawiajcie. To naprawdę świetny sprzęt. Polecam.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: czoko752 »

Ja mam swoje hobby i jest nim jazda konna, pokochałam to jak tylko zaczęłam jeździć. W tym equishop/com/pl/30-bryczesy-jezdzieckie-damskie sklepie zamawiam ubrania i akcesoria do jazdy. Jak ktoś z was chce zacząć jeździć to tam zajrzyjcie bo znajdziecie wszystko co będzie potrzebne.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Hobby macie?

Post autor: zuzula12 »

Ja uwielbiam układać kostkę rubika, tą standardową czy tą większą. Ostatnio nawet zacząłem układać ta trójkątną. Zaczęło się od tego że oglądnąłem instrukcja obsługi właśnie na tej stronie i od tamtej pory zaglądam na tą stronę prawie w każdy dzień. Mają tam poruszane bardzo fajne tematy. Polecam

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Hobby macie?

Post autor: mojra »

Tak :) Moim hobby jest szycie. I powiem wam, że w najbliższym czasie planuję nawet zakup nowej, lepszej maszny do szycia. Dobrze, że koleżanka podesłała mi namiar na maszyny do szycia ranking bo inaczej, to nie mialabym zielonego pojęcia, na co się zdecydowac.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: milka »

Ja uwielbiam ćwiczyć! Od jakiegoś czasu codziennie robię trening. Ćwiczę w domu. Myślę nawet o domowej siłowni. Na sportsartfitness/pl/green-system/ znalazłam świetny sprzęt i chyba skorzystam z oferty. Na siłownię publiczna mnie w ogole nie ciągnie, wolę ćwiczyć spokojnie w domu.

ODPOWIEDZ