Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: Dżonko »

Na pewno jest tu wielu fanów sportu. Tutaj iforbet/pl/zaklady-bukmacherskie/320/29994 możecie poczytać sobie o zakładach bukmacherskich i lepiej zapoznać się z tematem. Dzieki temu można sobie trochę dorobić na swoim hobby. Moim zdaniem to dobra opcja, a na STSach wiele osób obstawia i to z sukcesem.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: erica »

Ja głównie to lubię podróżować. O chociażby lubię jeździć rowerem i to lubię robić długie dystanse, takie wędrówki to ja bardzo lubię. Teraz muszę jednak kupić nowy rower, bo mój ma już swoje lata. Tutaj rowerzysta/pl/rowery-crossowe jednak wiedziała już całkiem ok oferty - chyba się na coś zdecyduję.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: czoko752 »

Moje dzieci od dwóch lat jeżdża konno. Idzie im coraz lepiej. Powoli kompletujemy im akcesoria do jazdy konnej. Chcemy żeby miały swoje, a nie ze stadniny. Mają już cały strój rzecz jasna. Teraz myślimy o czerpakach z estajnia/com/pl/13-siodla-dla-konia oraz nowych kaskach. Mają też oczywiście siodła. Na pewno uda się skorzystać z fajnej oferty!

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Hobby macie?

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o hobby to ja uwielbiam czytać i spędzać czas na łamigłówkach. Ostatnio zamówiłem z tej księgarni taniaksiazka/pl/prezenty/najpiekniejsze-puzzle-dla-doroslych puzzle dla dorosłych. Mają ogromny wybór i ciekawe kolekcje a ponadto masę książek. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i w dobrej cenie bo to najlepsza internetowa księgarnia.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Hobby macie?

Post autor: zuzula12 »

Co jakiś czas przeglądam różne sklepy internetowe w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert, a ostatnio skorzystałem z oferty sklepu cropp/com/pl/pl/dziewczyna/clothes/kurtki-plaszcze . Zamówiłem u nich świetnej jakość płaszcza w naprawdę rozsądnej cenie.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: sokol »

Bardzo oryginalnym i wyjątkowym hobby może być także Kostka Rubika. Sklep internetowy kostkirubika/pl/ specjalizuje się w sprzedaży Kostek Rubika. Serdecznie polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą.

nadrus16
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:22 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: nadrus16 »

Jak dla mnie najciekawszym hobby na świecie jest terrarystyka :) kocham zwierzęta i sama mam dwa psy i jednego kotka, ale od niedawna stałam się właścicielką niezwykłego i przepięknego terrarium. Moje zwierzątko jest w nim bardzo szczęśliwe, ale nie ukrywam, że w urządzaniu tego miejsca i w doborze wszystkich potrzebnych do tego akcesoriów pomogła mi obsługa specjalistycznego sklepu terrarystycznego Lesmantes, który oferuje nam również usługi sprzątające. Ekipa sprzątająca pomoże Wam w tym! Wejdźcie sobie na ich stronkę lesmantes/pl/ekipa-sprzatajaca-c-6.html a dowiecie się wszystkiego :)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: dolores »

Zdecydowanie jestem fanką sztuki, a zwłaszcza współczesnej. Bardzo często odwiedzam muzea i galerie sztuki. Chciałabym też mieć kilka obrazó u siebie w mieszkaniu. Jaki sklep z dziełami sztuki możecie mi polecić ? Zależy mi na tym, żeby prace były wyjątkowe, fajnie jakby były stworzone przez polskich artystów :)

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Hobby macie?

Post autor: mojra »

U mnie też, jak u większości - jest to muzyka. Nie wiem czy znacie już portal vinyllove/pl/ ale jak nie, to koniecznie sobie tutaj zajrzyjcie. Sporo przydatnych informacji, wiedzy i rzetelnych rankingów.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: dolores »

Bardzo lubię jeździć na rowerze :) Jeśli wybieracie się w dłuższe trasy rowerowe to z pewnością przyda się koszyk na bidon, który będzie łatwy w montażu. Na goride/pl/akcesoria-do-roweru/zestaw-kross-bladee-koszyk-na-bidon-kross-spring-bidon-750ml-torebka-kross-saddle-bag-200znalazłam świetny zestaw z koszykiem na bidon, bidonem i torbą. Czy ktoś z Was ma ? Jak się sprawdza?

ODPOWIEDZ