mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Hobby macie?

Post autor: mrozek »

Ja polecam gramofon i płyty winylowe. Uważam, że muzyka najlepiej brzmi właśnie na takich płytach. Wszystko, co potrzebne do słuchania w ten sposób muzyki znajdziecie w sklepie online Winylownia. Są to między innymi ac dc albumy: winylownia/pl/pl/parameters/ac-dc-3328.html .

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: sokol »

Wszystkim fanom żeglarstwa polecam także wizytę na stronie Fair Winds: fairwinds/pl/mayday-czy-to-po-francusku/ . Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji a także możliwość zapisania się na specjalistyczne kursy żeglarskie. Uważam, że jest to bardzo oryginalne hobby.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: czoko752 »

Jasne! Od niedawna kolekcjonuję nasiona marihuany. Brzmi nudno, ale to fascynujące jak bardzo różnią się między sobą nasiona jednej rośliny. Na stronie: panpestka/pl/product-category/automatyczne/ udało mi się niedrogo znaleźć nasiona automaty za którymi od jakiegoś czasu się oglądam.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Hobby macie?

Post autor: majsterka »

To prawda, że jazda konna jest super. Warto pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Na pewno bardzo przydają się bryczesy, które sprawiają ze lepiej i pewniej siedzi się w siodle a także polepszają komfort jazdy. Oczywiście dobrze tez kupić sobie kask albo toczek, który ochroni głowę podczas upadku. Możecie też pomyśleć o butach np sztybletach albo oficerkach. Wszystkie akcesoria znajdziecie w sklepie jeździeckim cheval/pl/ Tam możecie ubrać się od stóp do głów.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Hobby macie?

Post autor: budowlaniecja »

Ja bardzo lubię sport nie tylko oglądać. Lubię pływać i biegać. Dlatego mam zamiar skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-28824-Bieznia-i-F2W-Bluetooth-G6473I-BH-Fitness.html Ta bieżnia przystosowana jest do warunków domowych, nie zabiera dużo miejsca. A ja będe mógł dbać o swoją formę niezależnie od pogody i w dowolnym czasie.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: matys »

Skoro mowa o tym, co mamy robić w wolnym czasie, to może powiecie mi, jak to widzicie, jeśli chodzi o Wasz czas wolny? Ja to myślę nad czymś takim jak hulajnogi wyczynowe . Zawsze lubiłam takie jeżdżenie, a skoro dzieciakom i to się podoba, to może taka lepsza opcja przydałaby się. Co wy o tym myślicie? Chętnie dowiem się, jakie macie o tym zdanie,

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Hobby macie?

Post autor: pośrednik »

Ja najbardziej lubię czytać ciekawe książki.Ostatnio trafiłem na ofertę tu taniaksiazka/pl/seria/kroniki-diuny Lubię powieści z gatunku science fiction. A tego autora jeszcze nic nie czytałem. Skorzystam z okazji że cena promocyjna i kupie od razu cały pakiet.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: milka »

Mnie od jakiegoś czasu interesuje akwarystyka. Często zaglądam na trzmielradzi.trzmiel/com/pl/category/akwarystyka-slodkowodna/rosliny/ i czytam na temat rybek i roślin słodkowodnych. Powoli przygotowuję się do zakupu swojego pierwszego akwarium. Trzmiel Radzi daje ogromną, praktyczną wiedzę. Dzięki niej wiem, że nie uśmiercę swoich rybek :D

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Hobby macie?

Post autor: zuzula12 »

"Myślę że każdy ma jakieś swoje hobby. Ja na przykład uwielbiam gotować.



___________________________

steakshop/pl
"

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Hobby macie?

Post autor: welurka »

"Moje hobby to tenis.Tylkom podczas gry w tenisa mogę się wyżyć,zregenerować organizm i odpocząć w aktywny sposób. Wszystkie akcesoria,których potrzebowałam by rozpocząć swoją przygodę z tym sportem , znalazłam w sklepie domtenisa/pl

Oferuje on rakiety,piłki,ale też wygodne,wysokiej jakości koszulki, torby i plecaki tenisowe.
"

ODPOWIEDZ