Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: Luza »

Teraz sporo się słyszy o DIY. W sumie samodzielne wykonywanie różnych dodatków do domu może być niezłą zabawą. Widziałam, że takie materiały można kupić na Dekolo/pl. Okazuje się, że wykonanie wianka na drzwi, bombki czy świecznik wcale nie jest trudne. Warto spróbować, bo być może ta forma odpoczynku stanie się Waszym hobby.

dzabor86
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: dzabor86 »

No pewnie, że mamy! Ja od lat uwielbiam się odstresować i w każdej wolnej chwili zajmuje się malowaniem. Rysuję, szkicuję, właściwie robię wszystko co jest z tym związane i tak nieskromnie powiem, że wychodzi mi to całkiem nieźle, bo nawet znajomi biorą ode mnie moje prace, które ozdabiają ich domy. Świetnie rysuje mi się z pomocą ołówków czy węgli, które zamawiam w sklepie internetowym szkicuj/pl/pol_m_Olowki-i-wegle-516.html. Polecam Wam go, bo jest on chyba najlepiej wyposażony po względem akcesoriów potrzebnych do wykonywania takich prac. Mają tam też ogromne zestawy artystyczne do malowania i nawet taki jeden kupiłem dla mojego dziecka do szkoły :)

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: bebefa »

Oczywiście, interesuję się sportem. Można powiedzieć, że brat mnie w to wciągnął i dla mnie to świetna sprawa. Mogę sama poćwiczyć, ale i spotkania takie jak high league brak pomaga mi porządnie obstawić. Kilka razy udało mi się wygrać, ale nie gram wysoko. Trzeba umieć się szanować, swój czas i pieniążki. Jednak lubię tego rodzaju hobby.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Hobby macie?

Post autor: zuzula12 »

"Razem z moją żoną sporo podrózuje, ponieważ uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi.



komunia poznań
"

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: sokol »

Jeżeli chodzi o książki to ja polecam też blog edukacjaglobalna/com/ . Można tam znaleźć wiele interesujących informacji i recenzji książek. Dzięki nim z łatwością znajdziecie dla siebie interesujące Was książki.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Hobby macie?

Post autor: majsterka »

Myślę, że jednym z lepszych sklepów jeździeckich z pewnością jest cheval/pl/ . Można znaleźć tu naprawdę wszystko co związane z jazdą konną. Więc jeśli szukacie akcesoriów do jazdy konno, warto tutaj zajrzeć.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: bebefa »

Jazda konna również i mnie ostatnio jakoś ciekawi, dlatego myślałam nad tym, by jednak mocno uderzyć w te tony. Mam swojego pomocnika i wiem, jakie czapraki equishop/com/pl/35-czaprak-dla-konia-czapraki-dla-koni-potnik mam kupić. No, a pozostałe rzeczy kupi się z czasem, może również i własne siodło. Kto wie, czas pokaże, zobaczymy.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Hobby macie?

Post autor: evie »

No wlasnie szukam... tak sobie mysle, ze moze zaczelabym biegac. co myslicie o biezni? Widzialam na media arena, ze maja fajne

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Hobby macie?

Post autor: mrozek »

Mnie ostatnio zainteresowało żeglarstwo. Znalazłam w sieci ciekawe artykuły o tej tematyce: fairwinds/pl/blog-zeglarski/ . Myślę też poważnie o tym, aby zapisać się na kurs żeglarstwa. Co o tym sądzicie?

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: sokol »

Myślę, że ciekawym pomysłem na prezent może być także płyta winylowa. Z takimi płytami zapoznacie się bliżej na stronie winylownia/pl/pl/products/adele-30-2lp-105340.html . Uważam, że warto się rozejrzeć.

ODPOWIEDZ