wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Hobby macie?

Post autor: wesołek »

Wiem, że nie każdy ma tyle wolnego czasu ile by chciał, ale zawsze coś tam możemy znaleźć. Dlatego też jestem ciekawa jak już macie ten wolny czas to co robicie? Bo wiecie mi zawsze było ciężko znaleźć coś co mnie zaciekawi na dłużej, a chciałabym to zmienić. Szperam więc w internecie i tak też natrafiłam na tę stronkę poza-domem/pl/ Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się coś dla siebie znaleźć.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Hobby macie?

Post autor: Grazka123 »

Ja swoim wolnym czasie piszę i właśnie ostatnio wydałam swoja pierwszą ksiązkę i firma z której skorzytsałam świetnie zajeła się dystrybucja książek Jestem bardzo zadowolona ich usług a dodatkowo zajmują się również promocją co dla mnie jest bardzo wazne gdyż reklama to teraz najważnijesza sprawa. Jeżeli tak jak ja ubicie pisać to polecam

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Hobby macie?

Post autor: pośrednik »

Ja lubię dobrą ksiązkę. Np ta oferta tu taniaksiazka/pl/pamietniki-ptaszka-staszka-piotr-jedlinski-p-1430012.html To książka na ten trudny czas. Dostarcza dużo uśmiech, wybucha się smiechem i nie można go pochamować. Staszek - gł. bohater mówi wprost o czym myśli, nie kryje się z swoimi poglądami. Macie gorszy dzień - sięgnijcie po ta książkę.

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: Malina »

"""Pewnie,nie znam ludzi którzy nie mają jakiejś zajawki,hobby.Ja uwielbiam jazdę na rowerze,niestety zimą jest to trochę utrudnione , dlatego też sprawiałam sobie rower do ćwiczeń,który sprawdza się doskonale.

rowerki do ćwiczeń to nie tylko urządzenia do zrzucania zbędnych kilogramów,to też świetna alternatywa dla tych co muszą obecnie siedzieć w domu,co nie mogą z niego wyjść,a chcieli by się trochę poruszać.
"""

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: bebefa »

Zamierzam w sobie, jak i w narzeczonym takie hobby obudzić, a będzie to rowerowe szaleństwo. Mam już na oku tutaj sklepzrowerami/pl/315-Rowery-gorskie fajne rowery, to kto wie, co z tego będzie. Na początek może poszukamy jakiegoś rozwiązania, które będzie dla nas dobre. Myślę, że takie sklepzrowerami/pl/315-Rowery-gorskie rowery górskie to będzie dobry wybór.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: Monika »

Owszem, moje hobby to podróże i nauka języków obcych. Lubię poznawać nie tylko zagraniczną kulturę, ale i język. Ostatnio zapisałam się na kurs japońskiego w szkole ProfiLingua. Jego ofertę znalazłam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/japonski/online. Czy są tutaj jakieś osoby, które znają ten język?

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Hobby macie?

Post autor: paździoch »

Ja zawsze miałem problem ze stresem i nerwami, przez co żona namówiła mnie żebym spróbował szydełkowania.. Powiem wam że bardzo mnie to uspokaja. Z żona w wloczkowyswiat/pl/ zamawiamy włóczki i coś tam mi wychodzi.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Hobby macie?

Post autor: papilotka »

ja lubie chodzic do kina, ale wiadomo ze obecnie nie ma takiej opcji, wiec ogladam w domu. chociaz tak moge sobie dac namiastke normalnosci. bardzo dlugo czekalam na film ,,Zieja i w koncu pod koniec grudnia pojawil sie na vod tvp, baaaardzo dobry film

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: matys »

Wydaje mi się że każdy jakieś ma. Ja na pewno jestem przekonana, że moje hobby jest ciekawe. W poprzednim mieście chodziłam na zajęcia z dancehallu, ale dziś nie wiem, czy nie przejdę sobie na Sexy Dance w Siemanko siemankostudio/pl/ . Wiem, że to szkoła numer 1 w Gdańsku, dlatego to właśnie będzie mój kierunek.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: czoko752 »

Ja mam hobby i jest nim grafika komputerowa i projektowa, tutaj cgwisdom/pl/ macie kursy na to jak też jesteście tym zainteresowani. Kursy te wiele mi dały, są profesjonalne, warto je wykupić. Zamierzam zrobić kilka które ta mają, zobaczcie sami ich ofertę.

ODPOWIEDZ