Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Też czujecie dramat Sylwestra w domu?

Post autor: Tikabum »

"""Też czujecie dramat Sylwestra w domu?

Wprowadzają godziny policyjne nawet echhh ja mam załamke :x
"""

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Też czujecie dramat Sylwestra w domu?

Post autor: Igielnik »

"""Może nie jest ze mną aż tak źle, żebym czuła jakiś mega dramat,

ale faktycznie no kiepsko się to zapowiada, jeśli chodzo rozrywkę i takiego sylwestra z prawdziwego zdarzenia.

Miał być u nas sylwester nad morzem, w cudnym miejscu, patrz: herbalsglamping.eu/niezapomniany-sylwester

no ale niestety na teraz nic z tego nie będzie,

za to jedyne co mnie pociesza to to, że za rok sobie odbiję z nawiązką
"""

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Też czujecie dramat Sylwestra w domu?

Post autor: paździoch »

Ja niestety Sylwestra spędziłem sam w pracy za granicą. Taki to urok właśnie. Mam nadzieję, że za rok spędzę go chociaż w gronie rodzinnym. Teraz będę jechał z beegeebus/pl/ z powrotem do Polski.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Też czujecie dramat Sylwestra w domu?

Post autor: Pono »

Następny rok ma wyglądać inaczej. Mam dość siedzenia w domu i machania do sąsiadów z balkonu butelką szampana kupioną wysyłkowo. Dla mnie dobry Sylwester 2021-2022 to najlepiej wyjazd do term w Wyszehradzie na Węgrzech. Już tam kiedyś byłam, to świetne miejsce i do zabawy i do wypoczynku.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Też czujecie dramat Sylwestra w domu?

Post autor: zuzula12 »

"Jeszcze nie mamy planów na tegorocznego Sylwestra, czekamy na sytuacje jaka będzie panować w Grudniu.



anonse erotyczne
"

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Też czujecie dramat Sylwestra w domu?

Post autor: Dżonko »

W domu impreza też może być fajna, pod warunkiem, że zaprosimy gości a nie będziemy siedzieć samotnie. Tutaj kaizen.info/pl/aktualnosci/news/510-impreza-sylwestrowa-gdzie-najlepiej-ja-zorganizowac poczytajcie sobie o opcjach na zorganizowanie sylwestra. Ja ogólnie lubię się bawić i często bywam na różnych imprezach, lubię przebywać w towarzystwie :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Też czujecie dramat Sylwestra w domu?

Post autor: grażynka011 »

A nie lepiej jest spędzić Sylwestra w Centrum MOLO? Powiem wam, że jak dla mnie jest to naprawdę bardzo dobre miejsce, tym bardziej, że obsługa naprawdę dba o gości i koszty pobytu nie są wygórowane

ODPOWIEDZ