majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Zwierzaki

Post autor: majsterka »

Bez względu na to czy jest to pies z hodowli czy też zwykły kundelek, musisz zadbać o to by nie męczyły go kleszcze i pchły. Według mnie , najskuteczniejszym spodobem bedzie taka obroża mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/zdrowie/jak-obciac-psu-pazury-krok-po-kroku/ , pies przez pare miesiecy bedzie chroniony przed takimi paskudztwami.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: tonga »

A gdzie leczycie swoje zwierzaki ? Myślę, ze warto podzielić się namiarami na dobre kliniki weterynaryjne w poszczególnych miastach. Ja mieszkam w Krakowie i jak coś się dzieje od razu jedziemy do kliniki Arka. Pracuje tu zespół świetnych lekarzy, lecznica jest czynna przez cała dobę ( także w weekendy ).

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Zwierzaki

Post autor: Kreśka »

A co podajecie do jedzenia psiakom? U nas aktualnie króluje karma od Psiego bufetu psibufet/pl/ Wysokiej jakości, pełnowartościowa i bezzbożowa :)

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: karowisniewska »

Ja bardzo dbam o swojego psa, bo wiem, że jego zdrowie i energia są ważne, aby mógł odpowiednio na co dzień funkcjonować. Dbam także o odpowiednią pielęgnację, dlatego u nas produkty do higieny jamy ustnej to podstawa. Najczęściej kupuję produkty na babuzoo/pl/higiena-jamy-ustnej-psa :)

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: wesołek »

Zwierzaki to oczywiście bardzo fajnie jest mieć. Dlatego też zastanawiam się nad tym jaka dobra karma dla psa jest najlepszym wyborem? bo wiecie to bardzo ważne jest aby dobrą jakościowo karmę dla psa wybrać. Bo to jednak ona wpływa na prawidłowy rozwój naszego czworonożnego przyjaciela. Także poszukam jakiś informacji na ten temat w internecie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: bonyard »

Jako właściciel zwierzęcia wiesz, jak ważne jest utrzymanie go w zdrowiu. Znalezienie odpowiedniej kliniki weterynaryjnej może być trudne. http://weterynarzpulawska.pl/ to sprawdzona klinika weterynaryjna z doświadczonym personelem, który może zapewnić najlepszą opiekę dla Twojego zwierzaka.

ODPOWIEDZ