czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: czoko752 »

A czy wiecie że ubezpieczyciel beesafe/pl/ ma usługę dodatkową wygodny kierowca w której oni sami zabierają wasze auto na serwis? To niezwykle wygodne, sam z tego korzystam i polecam każdemu. To oszczędność czasu.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Kobietaewka77 »

Wyposażając warsztat samochodowy, należy zwrócić uwagę na to aby regały były odpowiednio duże i stabilne. Takie właśnie regały kupisz w sklepie metalfactor/pl/, dostaniesz tam również wszelkiego rodzaju stoły warsztatowe, czy nawet wyposażenie szatni i pomieszczeń socjalnych.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: akacja56 »

Warsztatów samochodowych jest sporo na naszym rynku. Warto wybierać te dobre z naszej okolicy. Czasem jak się szuka to się znajduje naprawdę ekstra propozycje. Osobiście czasem mąż sam reperuje swoje auta i często znajduje części na aparts/pl/czesci/opel,1-00084.aspx . W sklepach w sieci zawsze wszystko na czas.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: mojra »

Wybierając warsztat samochodowy ważne jest, aby postawić na profesjonalizm. Ja nie ryzykowałabym z jakimś przydrożnym warsztatem, gdzie nie widać żadnych klientów. Ja samochód naprawiam zawsze w blacharnia-cichy-zasada/pl w razie usterek itd. Wam też polecam

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: sokol »

Mi ostatnio była potrzebna laweta bo auto samo do warsztatu nie dojechało. Zdecydowałam się na takie rozwiązanie jak pomoc drogowa 24h Katowice tanio i solidnie: pomoc-drogowa.katowice/pl/ . Bardzo szybko przyjechali, polecam ich usługi.

michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: michałkuc »

Wybierając warsztat warto sprawdzić czy mają oni także serwis klimatyzacji. Gdynia to miejsce, gdzie znajduje się firma Auto Service Stanley, która oferuje kompleksowe usługi. Mają oni sporą wiedzę oraz doświadczenie w tym temacie, więc jeśli wasze auto ma problem z klimatyzacją, bądź po prostu potrzebuje napełnienia to bez problemu możecie liczyć na ich pomoc i to w dodatku w bardzo dobrych cenach.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: RobertOsm »

W moim samochodzie ostatnio doszło do uszkodzenia wału napędowego, niezbędne było takiewaly/pl/zagniatanie-krzyzakow-walow-napedowych, gdzie profesjonalnie właśnie zajęli się tym problemem. Zdecydowanie polecam przejrzeć podczas przeglądów układ napędowy :)

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Domis3223 »

Rożne pojemniki dla swojego warsztatu i fajne akcesoria kupiłam w sklepie erli/pl, znajdziesz tam bardzo dużo fajnych rzeczy, które ułatwia porządkowanie czy segregacje różnego drobnego sprzętu jak to w warsztatach samochodowych jest tego sporo.

szymonek
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 30, 2021 2:44 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: szymonek »

Ja właśnie po to budowałem dom na obrzeżach miasta, aby w garażu samemu wykonywać większość napraw. Zaczynam od podstawowych czynności jak wymiany oleju itp, gdzie posiłkuje się odpowiednią lekturą do mojej Corolli polscykierowcy/pl/toyota-corolla-jaki-olej-wybrac/ .

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: paździoch »

No i właśnie, gdzie kupujecie części zamienne, czy na przykład szukacie używanych części? Ja tam wolę zamówić ze sklepu sklep.batis/pl/ gdzie mają dobre ceny.

ODPOWIEDZ