akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: akacja56 »

W takim warsztacie samochodowym na pewno przyda się jakiś ciekawy sprzęt , gdzie będzie on racjonalnie przydatny do zadań w takim warsztacie. Wiele fajnych oprogramowań itp. znajdziesz na pewno na e-volt/pl/ . Obejrzyj i na pewno doradzą Ci co wybrać, aby warsztat by bardziej efektywniejszy.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: hadzik »

A ja odkąd pamiętam mam tak, ze zawsze jeżdżę na naprawy czy przeglądy do miejsc, które specjalizują się w naprawach samochodów danej marki. I tak przykładowo jeśli jeździcie BMW i mieszkacie w Tarnowie czy okolicach to na pewno warto wybrać się do bmw-slusarczyk/pl/. Kompleksowa oferta, przystępne ceny i mechanicy, którzy jak mało kto znają się na tej marce.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: czoko752 »

Mój sąsiad prowadzi warsztat samochodowy i ostatnio pytał mnie skąd ja zamawiam części do swojego auta. Powiedziałem mu że tutaj aparts/pl/czesci/ford-fiesta-vi-cb1-ccn-2008-06-,1-00036-07585.aspx i poleciłem ich. Od tej pory też tam zamawia bo poprzedni dostawca już nie oferuje mu usług.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: mery »

Ja mam zaufanie do mechaników z tego eurocar-zarow/pl/ warsztatu i nie oddałabym samochodu w inne miejsce. Nie znam się na samochodach więc wolę naprawiać auto w serwisie z polecenia

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: mojra »

Ja moge wam polecić warsztat samochodowy, gdzie oferują szeroki zakres usług, w tym między innymi naprawa adblue wrocław U mnie pojawiły się ostatnio spore problemy z oprogramowaniem adblue, także naprawa była tutaj wręcz konieczna.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: wloczykijka »

Mój syn ostatnio miał stłuczkę z nie swojej winy - kierowca innego samochodu wymusił na nim pierwszeństwo. Jego wóz dość mocno ucierpiał - w szczególności prawe tylne drzwi. Postanowiliśmy oddać samochód do sprawdzonego lakiernika https://auto-lakiernik.pl/, który zajmuje się tego typu naprawami. Fachowcy bardzo profesjonalnie podeszli do tematu - na pierwszy rzut oka nie widać, że auto jest po wypadku, a za swoje usługi nie wzięli jakoś specjalnie dużej kwoty. Myślę, że oddam tam również swoje auto - jest dość poobijane po gradobiciu, które przeszło w zeszłym miesiącu w mojej okolicy.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: mrozek »

Ja mogę polecić mechanika z Krakowa. W moim przypadku zawsze świetnie sprawdza się pomoc drogowa i holowanie 24h Kraków Euro Hol: eurohol/pl/ . Oni oferują też usługi autoserwisu. Polecam zapisać sobie namiary.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: zuzula12 »

Sprzedaż samochodu wiąże się z wieloma formalnościami i wiele osób nie chce się z tym męczyć, dlatego polecam Wam doskonałe rozwiązanie, z którego sam korzystam - skup samochodów używanych kraków . Minimum formalności i nawet nie musicie nigdzie jezdzic.

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: karowisniewska »

Jeśli mielibyście problem w samochodzie z układem napędowym i potrzebujecie części do elementów wałów napędowych to polecam takiewaly/pl/czesci-do-walow-napedowych/ :)

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Safira »

Wydaje mi sie ze wiele jest teraz dobrych warsztatów samochodowych. Osobiście nigdy ni mam z tym problemu. Natomiast jeśli chodzi o kosmetyki samochodowe To często ni potrafiłam znaleźć odpowiedniego wosku, czy płynu do czyszczenia tapicerki. To ważne aby zaopatrywać sie w sprawdzonych sklepach, gdzie mają produkty atestowane.

ODPOWIEDZ