majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Warsztat samochodowy

Post autor: majsterka »

Wyposażenie warsztatu trzeba bardzo dokładnie przemyśleć , jednak wydaje mi się że jak zrobi się to dobrze to posłuży nam cały sprzęt przez lata. Czytałam tutaj autona/pl/pl/c/AKCESORIA-WARSZTATOWE/36 o dobrym wyposażeniu warsztatu moze tam na coś natrafisz.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: burza »

W warsztacie samochodowym bardzo przydatnym wyposażeniem są regały. Trafiłam na ofertę na e-regaly/pl/ mają w niej bardzo ciekawy wybór jeżeli chodzi o wielkość więc możemy je zamontować wszędzie gdzie będą nam przydatne i nie będą przeszkadzać. Ale także Posiadają duża wytrzymałość na ciężar więc nie będą się uginać pod narzędziami. Przy tych regałach nie będzie problemu z porządkiem na warsztacie i znalezieniem odpowiednich części czy narzędzi.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Monika »

Na takim wyposażeniu koniecznie muszą się znaleźć również wyciągarki samochodowe. Możecie je niedrogo zamówić na przykład w sklepie internetowym terenowiec/pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe, gdzie jak widać mają naprawdę niewygórowane ceny :) Polecam :)

Tati17
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 3:11 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Tati17 »

Jeśli ciekawi Ciebie właśnie ten wątek to jak najszybciej zobacz ten tekst. Z autopsji wiem, że odnajdziesz w tym miejscu wszystkie najpotrzebniejsze dane. Serdecznie polecam - iskrownik4t/pl .

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: wesołek »

Jeśli chodzi o warsztat samochodowy to ja nie mam z tym problemu gdyż wszelkiego typu naprawy robią mi w serwisie z którego kupiłam samochód. A mam na myśli salon samochodowy BMW Bawaria Katowice gdzie kupiłam świetny i ekonomiczny samochód o którym zawsze marzyłam. Także przynajmniej nie muszę się martwić o jakiekolwiek naprawy. A Wy jakiej marki samochody macie czy jakie zamierzacie zakupić?

Awatar użytkownika
ciootka
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:59 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: ciootka »

Korzystaliście może niedawno z jakiegoś serwisu samochodowego? Ostatnio sporo szukam na ten temat informacji w internecie. Zależy mi na znalezieniu czegoś dobrego i sprawdzonego. Macie jakieś propozycje? Mój brat polecił mi tą stronę auto-klinika/pl/ . Sam tam oddaje samochód i mówi, że jest bardzo zadowolony za każdym razem. Warto się na nich zdecydować?
Nie rozwijam w sobie umiejętności technicznych. Mierzę się z własnymi słabościami, jakich mam mnóstwo. I może dlatego ten zawód jest dla mnie fascynujący.

Lara72
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 24, 2020 1:22 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Lara72 »

Ostatnio w sieci natknęłam się na dane odnośnie tego tematu na blogu - autowformie/pl .To bardzo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam zarówno inne super wpisy.

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Aldona »

Niestety samochody potrafią nam spłatać figla w najmniej oczekiwanym momencie. Przy naprawie warto kupować części oryginalne bo ma się pewność, że auto będzie porządnie naprawione. Jeśli potrzebujecie skrzyni czy innych części to zerknijcie na ofertę sklepu motoryzacyjnego France Car. Tu możecie zamówić oryginalne części do peugeot a także innych aut francuskich z każdego rocznika.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Kasieńka »

Ja mam to szczęście, że mój teść jest mechanikiem i ma własny warsztat a przy okazji wielbicielem bmw, dlatego też tylko takie samochody można spotkać u mnie w rodzinie - podobno najbardziej wytrzymałe. Taka lubi klasyki na szczęście oryginalne części do bmw może kupić tu czescidobmw/pl/ . Raz kupiliśmy z nieznanego źródła i kasa przepadała, teraz już tylko kupujemy części z zaufanego źródła.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: mrozek »

Ja ostatnio próbowałam dojechać na warsztat ale moje auto całkowicie odmówiło posłuszeństwa. Dobrze, że pomogła mi pomoc drogowa i holowanie TIR 24h Wałbrzych AERA: pomocdrogowa.walbrzych/pl/ . Nie wiem co bym zrobiła bez ich natychmiastowej pomocy.

ODPOWIEDZ