karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Wynajem aut

Post autor: karowisniewska »

Witajcie. Jeśli ktoś z Was potrzebowałby wynająć samochód to polecam skorzystać z usług wypożyczalni jarson-wynajem/pl/wynajem-aut-zgorzelec/, gdzie znajdziecie kilka modeli pojazdów. Oczywiście samochody są zawsze w pełni gotowe do jazdy! ;)

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wynajem aut

Post autor: mojra »

Ja ze względu na charakter swojej pracy dość często korzystam z wypożyczalni samochodów, więc śmiało mogę napisać że mam doświadczenie w tym temacie. I bez dwóch zdań, najlepszą wypożyczalnią jest Comfortcar, które oferuje wynajem samochodów Wrocław Mają korzystne ceny, zadbane samochody i żadnych ukrytych kosztów.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Wynajem aut

Post autor: wloczykijka »

Jestem współwłaścicielem firmy, która wypożycza swoim klientom samochody na godziny. Aby biznes jeszcze bardziej się opłacał, postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą https://www.flotex.pl/nowa-karta-paliwo ... ex-polska/ i zakupić karty paliwowe. Tankując na stacjach benzynowych Shell, możemy zaoszczędzić spora sumę pieniędzy.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Wynajem aut

Post autor: wesołek »

Hi. Odnośnie takiego wynajmu samochodów to nie powiem bo to bardzo ciekawa forma i nawet rozsądna jest. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie skorzystać z wynajem długoterminowy Lexus bo jednak bardzo ciekawa forma to jest. A poza tym nie zawsze mamy okazję jeździć tak nowoczesnym samochodem.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Wynajem aut

Post autor: tonga »

Ja też ostatnio szukałam auta na wynajem n a kilka dni ale nie wiem czy następnym razem po prostu nie kupię czegoś używanego. Generalnie ciekawe ogłoszenia motoryzacyjne znajdziecie na serwisie ogłoszeniowym Pokato :) są i auta osobowe i dostawcze i nowe i używane czy poleasingowe. Warto zajrzeć :)

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wynajem aut

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem prawo jazdy mogę polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie możliwe pytania przygotowane przez WORD, dzięki czemu mozecie się soidnie przygotować do testy na prawo jazdy . Sam z nich korzystałem i bardzo mi to pomogło.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Wynajem aut

Post autor: budowlaniecja »

Mi ostatnio na budowie siadła wywrotka. Z pomocą przyszła mi ta firma tu gptruck/pl/pl/ Mogłem wynajać samochód na nieokreślony okres czasu na dobrych warunkach. A teraz zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty i kupić samochód używany. Ta firma ma w swojej ofercie też samochody nowe. Są to min piaskarki, wywrotki, urządzenia dźwigowe itp.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wynajem aut

Post autor: czoko752 »

Przy takich autach musicie wiedzieć, czy turbosprężarka nie wymaga regeneracji. Jeśli tak, to polecam totalturbo/pl/ bo mam o nich bardzo dobrą opinię. To sprawdzeni już przez mojego męża specjaliści od regeneracji turbo. Nasze już po zabiegu i śmiga jak nowe. Idealna usługa do firm, które oferują wynajem aut.

ODPOWIEDZ