Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Pomoc drogowa

Post autor: Monika »

"Witajcie,

czy korzystaliście już kiedyś z usług pomocy drogowej? I jak, byliście zadowoleni? Gdybyście kiedyś szukali takiej pomocy na terenie Torunia, to na stronie internetowej pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-torun znajdziecie całą listę firm, które takie usługi świadczą ;)
"

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Pomoc drogowa

Post autor: mrozek »

Na drodze wszystko może się zdarzyć. Dlatego warto mieć zawsze zapisany w telefonie numer telefonu do pomocy drogowej, która działa w naszym mieście. W moim przypadku jest to pomoc drogowa i holowanie TIR 24h Wałbrzych AERA: pomocdrogowa.walbrzych/pl/ .

dzabor86
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Pomoc drogowa

Post autor: dzabor86 »

Wyjeżdżając na drogę nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. A wydarzyć może się wiele, od małej stłuczki, aż po nie daj Boże jakiś poważny wypadek. Czasem może nam się coś zepsuć w samochodzie i auto odmówi nam posłuszeństwa. Dlatego zawsze mam przy sobie namiar na porządną pomoc drogową. Jak tylko coś się stanie, to zawsze dzwonię po pomocdrogowa-wyszkow/pl/ i laweta w bardzo szybkim czasie zjawia się na miejscu. Odpowiednio zabezpiecza autko i zawozi go do mechanika. Gdybyście poszukiwali naprawdę solidnej i rzetelnej firmy, to ja osobiście polecam!

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Pomoc drogowa

Post autor: bebefa »

Pomoc drogowa podczas wypadku to jedno, ale zastanawialiście się kiedyś nad tym czy umiecie poprawnie wykonać pierwszą pomoc? Podczas wypadku trzeba bardziej zainteresować się czy są ranni i jak im pomóc niż wzywać pomoc drogową. Zostawię tutaj tego linka: jogalifestyle/com/pierwsza-pomoc-w-kazdym-przypadku-zaslabniecia-obrazenia-podtopienia-porazenie-pradem-aed/, żebyście mogli sprawdzić, czy wszystko umiecie.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomoc drogowa

Post autor: czoko752 »

Gdybyście szukali sprawdzonej i rzetelnej pomocy drogowej w Tarnowie lub okolicach, to słyszałem, że najlepszymi opiniami cieszy się magiccar magiccar/pl/pomoc-drogowa/ . Zapewniają kompleksową obsługę: naprawę samochodu w warsztacie, wymianę koła, pomoc drogową oraz wiele innych.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Pomoc drogowa

Post autor: evie »

Ja na szczescie jeszcze nie mialam okazji korzystac z pomocy drogowej i nie ubolewam z tego powodu :) Mimo to, warto byc przygotowanym wiedziec jak sie zachowac w konkretnej sytuacji. auto-blog/pl/kiedy-holowanie-naszego-pojazdu-jest-obligatoryjne/ tu mozna sobie poczytać o tym, w jaki sposob holować samochód, kiedy jest to obowiązkowe itp

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Pomoc drogowa

Post autor: wloczykijka »

Hejka.

Poszukuję na terenie Katowic sprawdzonego mechanika samochodowego. Ja sami pewnie wiecie, ciężko jest o dobrego fachowca, a dopiero co się przeprowadziłem do Katowic. Będę niezwykle wdzięczny za wszelkiej maści porady w tym zakresie tematycznym. Czy sądzicie, że np. taka oferta jak tutaj byłaby ok https://auto-klinika.pl/mechanika ?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomoc drogowa

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić strone, na której znajdziecie ofertę profesjonalnej pomocy drogowej z Wołomina, która w swojej ofercie posiada m.in. holowanie pojazdów . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ