zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Auto detailing

Post autor: zuzula12 »

Dbacie o własny samochód? Korzystaliście kiedyś z auto detailingu? Polecam Wam magazyn-motoryzacyjny/pl/auto-detailing , zyska na tym nie tylko karoseria, ale też wnętrze samochodu. Oferta ta jest dedykowana dla posiadaczy zarówno większych, jak i mniejszych aut.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Auto detailing

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli jesteście miłośnikami off-roadu lub potrzebujecie niezbędnych części oraz akcesoriów do swojego pojazdu terenowego oraz samochodu specjalnego to koniecznie zajrzyjcie do sklepu terenowiec/pl/pl/.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Auto detailing

Post autor: wąż »

Moim zdaniem łożyska ślizgowe najlepiej jest zamawiać od sprawdzonego producenta jakim jest Bimex. Jego szczegółową ofertę znajdziecie w bimex.info/ . Dostępne są w bardzo dobrej jakości, więc z pewnością będą służyć długi czas.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Auto detailing

Post autor: evie »

No jasne, ze dbam :) co jakis czas przyprowadzam tutaj carodnowa/pl/oferta/autodetailing/ znaja sie na rzeczy i wiedza co zrobic, zeby samochód naprawde super sie prezentował

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Auto detailing

Post autor: czoko752 »

Auto detailing to jedno, ale wiadomo, że o samochód trzeba odpowiednio dbać, również jeśli chodzi o kwestie techniczne, wszystkie naprawy, to koniecznie korzystajcie. Myślę, że warto też sprawdzić sobie jakiś serwis automatycznych skrzyń biegów , aby wiedzieć, gdzie szukać pomocy.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Auto detailing

Post autor: NataliaZ4 »

Ja również od czasu do czasu oddaję samochód do spa :) Jako, że jestem z Łodzi korzystam z usług firmy purebrothers/pl/ . Za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem co potrafią zrobić z samochodem :) Autko po wizycie u nich wygląda jakby wyjechało prosto z salonu :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Auto detailing

Post autor: bonyard »

ja sam tym się zajmuje, raz że daje frajde to dwa taniej wychodzi. jeśli ktoś również w tym sieci to ja polecam wypróbować produkty marki Mafra, to moje ostatnie odkrycie. włoska, naprawdę dobra jakość

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Auto detailing

Post autor: Monika »

A czy ktoś z Was planuje może przyciemnić sobie szyby w swoim samochodzie? Jeśli tak, to polecam najpierw zapoznać się z artykułem na stronie internetowej https://wiadomosciplock.pl/202304205478 ... nie-laweta. Jak się okazuje, istnieją tutaj pewne ograniczenia.

ODPOWIEDZ