AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: AsiaS »

Hej. Polecam wypożyczalnie samochodów osobowych i dostawczych omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/wypozyczalnia-samochodow-premium/, gdzie znajdziecie bogatą flotę pojazdów różnej marki :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: zuzula12 »

Jeśli ktoś z was szuka firmy która szybko i bezproblemowo zezłomuje samochód to ja serdecznie polecam skup aut Krakówta firma od dawna działa na rynku skupuje samochody za gotówkę i też może szybko zezłomować pojazd czy to osobowy czy ciężarowy. Sprawdźcie na całą ofertę.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: milena49 »

Ja mama namiar na wypożyczalnię, która działa w południowej Polsce. Kraków, Katowice, Rzeszów, Wrocław i okolice - to mniej więcej rejony, które obsługują. Podstawiają auto w wyznaczone miejsce, także na lotniska. Do tego mają szeroki wybór pojazdów i jak widać tutaj ddpartner/com/pl/cennik - konkurencyjne ceny.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: budowlaniecja »

Ja prowadzę firmę budowlaną i potrzebowałem wywrotki na budowę. Z pomocą przyszła mi ta firma tu gptruck/pl/pl/ Mogłem wypożyczyć auto na nieokreślony okres czasu. Teraz się zastanawiam czy nie skorzystać z ich propozycji i kupić wywrotki używanej. Ta firma ma bardzo ciekawą ofertę.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Elka »

Jeśli szukacie naprawdę solidnej wypożyczalni, to zajrzyjcie tutaj beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-legionowo/ . Mają nowoczesną flotę, auta pochodzą od osób prywatnych, które je udostępniają innym, dlatego ceny są dużo niższe. Oczywiście pojazdy są sprawne, a w razie awarii oni ją naprawiają na własny koszt. Mają swoje oddziały w całej Polsce i w nich można oddać później auto.

ODPOWIEDZ