Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: galaretek »

Cześć,
Ostatnio mam dziwny zapach w samochodzie i nie za bardzo wiem jak sobie z nim poradzić. Coś jakby stęchlizna.. Niby nic uporczywego i dokuczliwego, ale jednak jest i boję się, że się pogorszy.
Czy mieliście kiedyś taki problem w swoich autach?
Jak sobie z nim poradziliście?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: Soki »

Wiesz co nigdy tak nie miałem, więc wydaje mi się to bardzo dziwne.. Może sprawdź najpierw źródło, albo zainwestuj w lepszy odświeżacz powietrze w twoim aucie? Naprawdę nie wiem co więcej można zrobić nie znając źródła...

Pozdrawiam
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: Awiae56 »

Cześć,

Przede wszystkim musisz sprawdzić klimatyzację, jeśli ja posiadasz, bo tam często coś się zbiera. Jeśli jej nie posiadasz lub to nie to to sprawdź wszystkie nadmuchy i filtry. Tam też może coś zalęgnąć i warto obie rzeczy sprawdzać i czyścić w miarę regularnie. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, więc jeśli to żadna z tych rzeczy to może zwykły odświeżacz i porządne wywietrzenie samochodu pomoże?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: wloczykijka »

Jak wspomniał kolega wyżej: sprawdź klimatyzację i nadmuchy powietrza. Pamiętaj też, że każdy kurz, piasek i tp. mogą powodować też takie nieprzyjemne zapachy. Czasami też jeśli coś się przypali to także śmierdzi. Kiedyś miałam taki sam problem i znalazłam artykuł, który pomógł mi regularnie dbać o samochód i o to co może powodować takie problemy. Od tamtego czasu mam spokój i auto przyjemnie pachnie :)
Polecam sprawdzić ten artykuł: https://cargeek.pl/pl/blog/jak-pozbyc-s ... 01599.html
Pozdrawiam! :)
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: mrozek »

A może to kwestia klimatyzacji? Ważne jest to, aby po każdej zimie odpowiednio przygotować auto do wiosny. O tym, jak to zrobić, poczytacie w artykule pomocdrogowa.walbrzych/pl/jak-przygotowac-auto-do-jazdy-po-zimie-na-wiosne/.

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:28 pm

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: Edi88 »

Jeżeli chcesz się dowiedzieć na ten temat więcej to rekomenduję spojrzeć sobie na stronę - abc-moto/com/pl . W mojej ocenie tutaj odnajdziesz najpotrzebniejsze info w nawiązaniu do tego tematu. Według mnie centrum porządnej wiedzy.

Lara72
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 24, 2020 1:22 pm

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: Lara72 »

Jeśli interesuje Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - ranking-wycieraczek/pl .

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: erica »

Brzydki zapach w samochodzie? Dla mnie to coś nie do pomyślenia. Bardzo dbam o swój samochód i zwracam uwagę na wszystko. Ostatnio nawet wymieniłam zawczasu też akumulator, ponieważ mój miał swoje już lata. Tutaj autopart/pl/oferta/akumulatory-specjalne/galaxy-voyager zamawiałam, gdzie nawet mają specjalne akumulatory.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:32 pm

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: Maja44 »

Ostatnio szukałam informacji na owy wątek w sieci i znalazłam stronę - moto-mania/com/pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj sporo wartościowych informacji można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Brzydki zapach w samochodzie

Post autor: gierka »

Nie powiem bo walka z takim brzydkim zapachem w samochodzie to nie jest w cale taka oczywista. Bo przede wszystkim należy mieć bardzo dobre odświeżacze. I tak jak szukałam czegoś takiego skutecznego w internecie to trafiłam na ich ofertę cleantec/com/pl/odswiezacze-powietrza-c-13.html z której zamierzam skorzystać.

ODPOWIEDZ