zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Kupno samochodu

Post autor: zuzula12 »

Z pewnością znajdą się osoby które chcą zakupić nowy samochód. Osobiście zdecydowałem się na zakup używanego auta. Polecam Wam uzywanejaknowe/pl/ford , jest to strona na której znajdziecie wiele ofert samochodów używanych w dobrym stanie. Wszelkie informacje znajdziecie na stornie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: czoko752 »

Jak kupujesz auto to też sprawdz jakie dobre ubezpieczenie dla niego warto wykupić. Tutaj beesafe/pl/najtansze-oc/ masz ofertę z której mój mąż korzysta i zadowolony jest, co najważniejsze składkę ma najniższą z wszystkich mu proponowanych.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: Safira »

"Zawsze kupujemy taki samochód jaki nam się podoba albo na jaki nas po prostu stać, warto jednak pamiętać aby o autko dbać. Jeśli kupimy dobre specyfiki to dłużej będzie samochód wyglądał jak nowy, warto sobie zerknąć na stronę

showcarshine/pl/ Tam kupimy zarówno kosmetyki do mycia jak i pielęgnacji. Mają bardzo dobre specyfiki z atestem.
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: mojra »

Ja póki co wstrzymuję się z zakupem samochodu. Na co dzień pracuję zdalnie, także go nie potrzebuję. A jak już szykuje mi się jakiś wyjazd, to korzystam z wypożyczalnia samochodów Warszawa Mają konkurencyjną ofertę, warunki czarno na bialym, bez ukrytych opłat

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: dert »

Kupno samochodu dla każdego mężczyzny to ważne wydarzenie. Sam pamiętam jak byłem podekscytowany jak kupowałem Cayenne z salonu Porsche Centrum Sopot. Lepiej wybrać nie mogłem, a i doradcy postarali się o atrakcyjny dla mnie plan finansowania.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: pyrtek »

Ja kupowałem od mm cars w Katowicach, mamy opla, bardzo fajnie się sprawdza. To był dobry wybór. W ogole super podejscie do klienta tam mają

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: pośrednik »

Gdy powiedziałem kumplom w pracy że chcę kupić auto używane, znaleźli dla mnie taką ofertę tu tanieautka/pl/osobowe/ Jest tu duża oferta aut używanych różnych marek. Dobrze że na stronie jest wyszukiwarka. Pomaga mi sprawdzać podpowiedzi kolegów, bo każdy z nich ma inne propozycje. Ja jednak mam zamiar szukać auta marki Opel. Już miałem auto tej marki i świetnie się sprawowało.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: destruction »

Planuję sprowadzić samochód z Anglii - na popularnym serwisie aukcyjnym znalazłem ofertę, która bardzo mi się spodobała. Koszt sprowadzenia już znam i mi się to opłaci, zastanawia mnie natomiast jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem takiego auta. Przeczytałem artykuł na stronie nowiny24/pl/ubezpieczenie-anglika-w-polsce-ile-placi-sie-za-kierownice-z-prawej-strony/ar/c4-15446450 i dowiedziałem się, że koszt ubezpieczenia anglika jest większy - moglibyście polecić mi ubezpieczalnię, która oferuje rozsądne ceny za ubezpieczenie takiego samochodu?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli masz samochód to trzeba pamiętać o dobrej polisie ubezpieczeniowej a taką dostaniesz w towarzystwie PROAMA. Możesz ją zamówić online poprzez tą witrynę superpolisa/pl/partner/proama/ i dodatkowo porównać z innymi ubezpieczalniami. Nie tylko poznasz wysokość składki ale wszystko załatwisz online co na pewno jest warte docenienia.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: RobertOsm »

Sprowadzanie samochodów to nie jest taka prosta sprawa jak się może wydawać, jaką macie pewność że nie kupicie grata? Kumpel ostatnio sprowadzał auto z Anglii i korzystał z pomocy autotesto czyli fachowców, którzy w jego imieniu sprawdzili samochód który planował kupić. Wiedzieliście wcześniej o istnieniu takich firm? :mrgreen:

ODPOWIEDZ