zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić rozwiązanie, z którego sam niejednokrotnie korzystałem i zawsze mi to bardzo pomagało w dokonaniu decyzji o zakupie. Jeżeli macie w planach zakup samochodu używanego, to polecam Wam sprawdzić stronę sprawdz.vin , na której macie możliwość sprawdzić historię samochodu wpisując numer VIN.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: czoko752 »

No jak kupujecie auto i chcecie dla niego sprawdzić jakie stawki ubezpieczenia wam zaoferują to tutaj beesafe/pl/porady/kalkulator-oc-bez-podawania-danych/ możecie to zrobić bez podawania danych. Warto to poczytać.

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: IgnacyK »

Osobiście przy kupnie samochodu zgłosiłem się do firmy która sprawdzi za mnie auto przed zakupem, sam nie miałem na to zbytnio czasu. To był dość drogi samochód wiec musiałem mieć pewność czy warto zainwestować. Znajomy polecił mi Autotesto/pl, zamówiłem u nich pakiet gold, ten najdokładniejszy. Dostałem porządny raport, dużo zdjęć samochodu również w środku, pełen profesjonalizm, na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: Anita »

Szczerze powiedziawszy to kupno samochodu wcale nie jest prostą decyzją do podjęcia. Wszystko za sprawa możliwości jakie mamy w dzisiejszych czasach. Dużo zależy od tego jakie jest nasze podejście i czy rozważamy taką inwestycję w perspektywie długoterminowej. Jeśli taki to najlepszym wyborem będzie coś z salonu. Przeglądając recenzje najbardziej popularnych marek trudno nie dojść do wniosku, że Renault cieszy się ogromną popularnością. Do tego możemy skorzytać z pakietu serwisu jaki przygotowali dla swoich klientów - renault/pl/poznaj-serwis-renault.html Oczywiście wybierając samochód nowy będziemy go odwiedzali w zasadzie tylko sporadycznie w celu wymiany oleju czy też filtrów.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: budowlaniecja »

Jesli mowa o ubezpieczeniach to warto sprawdzić portal tu superpolisa/pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-turystyczne/ Mnie zainteresowało ubezpieczenie NNW. Jest to ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków doznanych przez ubezpieczonego. W zakładkach znajdziecie informacje o różnych ubezpieczeniach od turystycznych po komunikacyjne.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: mojra »

Zanim zakupicie samochód, to warto mieć pod ręką namiar na wypożyczalnię. Ja bardzo polecam wypożyczalnia samochodów Warszawa z tego względu, że oferują zadbane samochody, przygotowane do jazdy w bardzo rozsądnych cenach.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Kupno samochodu

Post autor: mrozek »

Warto też wziąć pod uwagę propozycje, które w ofercie ma salon kia lublin: technotop/pl/kia/samochody-nowe/ . Znajdziecie tam wiele modeli różnych samochodów marki KIA. Przyznam, że o tej marce słyszałam wiele pozytywnych opinii.

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: pkonfederak55 »

Kupno samochodu to nie taka prosta sprawa. Niby ofert na rynku jest sporo, ale ja osobiście uważam, że najlepiej kupić auto z salonu. Nie musi to być nowe, bo wiadomo, ze nie każdego na takie stać. Można kupić tam też używane autko i wówczas wiadomo, że to auto jest z wiadomego pochodzenia. Mnie ostatnio udało się nabyć używane Volvo S60, a doradził mi handlowiec z salonu volvocarnova/pl/ i nie żałuję, bo autko jest bardzo komfortowe, bezpieczne i pięknie się prezentuje. Do reszty uważam, że ogólnie marka Volvo to klasa sama w sobie. A obsługa tego salonu to pełen profesjonalizm. Nie ma ściemy, konkretne doradztwo.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim bardzo ważne jest też by wybrać dobre ubezpieczenie samochodu, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam TUZ Ubezpieczenia. Dla mnie ta firma posiada jednak najlepsza oferty, więc warto na nich postawić

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kupno samochodu

Post autor: bonyard »

Od znajomego słyszałam, że korzystnie wypada skup aut Jelcz jeśli chodzi o sprzedaż swojego starego samochodu. Tam na miejscu także można wybrać sobie nowy z komisu i z tego co wiem to także istnieje opcja zamiany co może być także korzystną opcją

ODPOWIEDZ