Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Okulary dla kierowców

Post autor: wloczykijka »

Witam, tak jak w tytule. Przymierzam się powoli do kupienia nowych okularów do auta. Moje poprzednie niestety się zniszczyły i teraz szukam czegoś porządnego. Macie może jakieś propozycje? Rozmawiałem o tym ze swoim kolegą i ten polecił mi taki sklep https://kodano.pl/okulary-dla-kierowcow.html . Sam u nich kupował okulary i jest z nich mega zadowolony. Szczerze mówiąc to mają oni naprawdę dobre okulary w świetnych cenach. Myślicie, że będzie to odpowiedni wybór? A może lepiej poszukać czegoś innego? Dajcie znać co uważacie na ten temat, wielkie dzięki za waszą pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Okulary dla kierowców

Post autor: budowlaniecja »

Jeśli szukasz modnych okularów przeciwsłonecznych to zobacz tę ofertę tu iokulary/pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne_Okulary-Przeciwsloneczne-Jaguar_Okulary-Przeciwsloneczne-Jaguar-Meskie-1343.html To okulary jednej z lepszych marek na naszym rynku. Duży wybór, różne wzory oprawek. Jak nie jesteś zdecydowany to popatrz na inne markowe okulary w tym sklepie - wybór jest bardzo duży.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Okulary dla kierowców

Post autor: pośrednik »

Prowadzę auto od lat i nie miałem nigdy problemu z wyborem okularów. Ważne by kształt oprawek nie zawężał pola widzenia. Ja wybrałem dla siebie tę ofertę tu eyewear24.net/product-pol-77875-Okulary-Przeciwsloneczne-Prada-PR-56VS-CONCEPTUAL-09R254.html W tych okularach swobodnie prowadzę auto. A okulary są eleganckie, znanej marki i w dodatku w promocyjnej cenie.

czoko752
Posty: 1077
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Okulary dla kierowców

Post autor: czoko752 »

DLa kierowcy motocykla okulary to niezbędne wyposażenie, ja sam zamawiałem swoje w sklepie z tym asortymentem. A teraz poszukuję nowej polisy ubezpieczeniowej też, tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ mam jedną na oku bo warunki dają fajne.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Okulary dla kierowców

Post autor: Kreśka »

Nie tylko kierowcą ale wszystkim przydadzą się też specjalne okulary z filtrem światła niebieskiego eyeshield/com/ ! I to nie jest żadna ściema, naprawdę dużo dają, to wszystko jest potwierdzone długimi badaniami

ODPOWIEDZ