Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Prawo jazdy b Warszawa

Post autor: Mniejsza1999 »

"Szukasz idealnej szkoły, która odpowiednio przygotuje Cię do zdania egzaminów, ale także do samodzielnej, odpowiedzialnej oraz bezpiecznej jazdy?

Jeśli tak, to konicznie sprawdź ofertę szkoły Automobilklub Polski :)

Mają bardzo dużą ofertę kursów w bardzo atrakcyjnych cenach :)

Zobacz ofertę sam - prawo jazdy b warszawa
"

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Prawo jazdy b Warszawa

Post autor: czoko752 »

Ja to zrobiłem niedawno też prawo jazdy na jednoślady bo się przymierzam do zakupu motoru. Tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ już patrzyłem jakie mają pakiety motocyklowe, całkiem dobre ceny w porównaniu z konkurencją wam powiem.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Prawo jazdy b Warszawa

Post autor: mojra »

Jeżeli ktoś z was wybiera się na prawo jazdy to polecam zapoznać się z oferta tego ośrodka oskmaster/pl . Powiem wam, że ośrodek oferuje bardzo fajne ceny i co najważniejsze dobrze uczą bo mają wykwalifikowanych instruktorów.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Prawo jazdy b Warszawa

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić stronę, z której sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. W tracie przygotowań do egzaminu na prawo jazdy korzystałem z testy na prawo jazdy na stronie, którą polecił mi znajomy. Wszelkie informacje o portalu znajdziecie na stronie.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Prawo jazdy b Warszawa

Post autor: evie »

Gdyby ktoś z was był zaineteresowany specjalistycznymi szkoelniami dla kierowców, to moge polecic tą szkolę gsszkolenia/pl/ swiadczą naprawde wysokiej jakosci uslugi.

ODPOWIEDZ