matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Elpos w Białymstoku - opinie

Post autor: matea »

witam :) szukam opinii na temat firmy Elpos ( Białystok). jak z jakością świadczonych przez nich usług, interesuje mnie internet oraz telewizja kablowa :)

hadzik
Posty: 91
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Elpos w Białymstoku - opinie

Post autor: hadzik »

nie ma co narzekać, ja tą firmę polecam. Działają tu na lokalnym rynku już jakiś czas, ciągle się rozwijają i co ważne - dbają o dobre relacje z klientami.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Elpos w Białymstoku - opinie

Post autor: tonga »

Elpos ma jedną z bardziej konkurencyjnych ofert jeśli chodzi o kablówkę i internet w Białymstoku i okolicach. W wielu lokalizacjach jest dostęp do światłowodu, łacze jest szybkie i stabilne.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Elpos w Białymstoku - opinie

Post autor: matea »

Bardzo dziękuje za informację, to jedna z tych firm, które brałam pod uwagę, na pewno spawdzę jeszcze dokładniej ich ofertę.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Elpos w Białymstoku - opinie

Post autor: tonga »

z tego co wiem to najbardziej opłaca się brać własnie taki pakiet - internet + tv. Oni mają w ofercie też telefony stacjonarne ale ja nie korzystam juz od lat dlatego tu nie jestem w stanie się wypowiedzieć :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Elpos w Białymstoku - opinie

Post autor: matea »

u nas w domu też już nie ma tel stacjonarnego ale moja babcia ciągle z niego korzysta, najwyżej sprawdzę dla niej tą ofertę :) i tak, na pewno będę się decydować na pakiet :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Elpos w Białymstoku - opinie

Post autor: tonga »

no to podobnie jak u mnie haha, to starsze pokolenie nie zawsze jest w stanie przerzucić się na telefony komórkowe więc stacjonarne zostają :) to jak już wszystko pozałatwiasz daj znać :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Elpos w Białymstoku - opinie

Post autor: matea »

Przed świętami nie miałam kiedy się za to zabrać a teraz przede mną organizacja wyjazdu majówkowego. ale jak już wszystko się nieco uspokoi to na pewno się za to zabiorę, dzieki wielkie raz jeszcze za pomoc :)

ODPOWIEDZ