sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: sokol »

A czy są tutaj miłośnicy jazdy na motorach? Jeśli tak to polecam Wam filmik o tematyce takiej jak Rukka Offlane, Odzież motocyklowa: youtube/com/watch?v=3REDQlWye_I . Wybór odpowiedniej odzieży motocyklowej to bardzo ważna kwestia. Warto więc wiedzieć na ten temat trochę więcej.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: Bakeneko »

A czy ktoś z Was przeprowadzał remonty silników ? A właściwie zlecał taką usługę ? Myślicie, że ma to sens, czy lepiej kupić nowy samochód? Naprawdę lubię mój samochód i chyba nie chcę jeździć innym. Mam już namiar na dobrą firmę, która się tym zajmie, ale chętnie poznam Wasze doświadczenia ;)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Motoryzacja

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić przyczepy kempingowe wynajem to oferta od firmy która ma najlepsze przyczepy kampingowe. Ono je wynajmują oraz sprzedają. Sprawdźcie i zapoznajcie się koniecznie z ich ofertą. Takie podróżowanie jest super. Ja polecam.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: wloczykijka »

Moja żona ostatnio jak wracała z pracy miała stłuczkę - kierowca wymusił na niej pierwszeństwo. Od razu po kolizji zadzwoniła do mnie - bardzo się tym przejąłem, ale całe szczęście wyszła z tej sytuacji bez szwanku. Dało mi to do myślenia, dlatego teraz na drodze staram się zachowywać szczególną ostrożność. Jeżeli chodzi o samochód - oddałem go do lakierni samochodowej https://autolakiernik.pl/ i muszę przyznać, że panowie wykonali fenomenalną robotę. Po stłuczce nie ma śladu, a auto wygląda jak nowe, dlatego jestem zadowolony. Pamiętajcie - zachowajcie ostrożność na drodze!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: czoko752 »

Ja to wam powiem że jak szukacie dla auta dobrej polisy ac i oc to tutaj beesafe/pl/ polecam ubezpieczenie wykupić bo ja lepszej oferty nie znalazłem. Niska składa a warunki konkurencyjne, nie ma też problemów z wypłatą odszkodowania.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: milka »

A słyszeliście o kapsule mieszkalnej dla samochodów 4x4? Produkuje je ta firma azar4.de/ i to jest świetna alternatywa dla kamperów. My mamy akurat samochód terenowy i zastanawiamy się z mężem nad taka kapsułą. Wydaje mi sie, że to naprawdę super opcja dla każdego kto chce podróżować ale nie myśli o kamperze. W kapsule spokojnie zmieszczą się 4 osoby.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mrozek »

Jeżeli planujecie zakup samochodu to koniecznie pomyślcie poważnie o takiej kwestii jak sprawdzenie auta przed kupnem. Warto wiedzieć na przykład czym jest szpachla do samochodu: auto-inspekcje/pl/cala-prawda-o-szpachli/ . Dzięki temu dowiecie się, jaka jest historia danego auta i nie kupicie kota w worku. Moim zdaniem to bardzo ważne.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mojra »

Ja też interesują się motoryzacją. A skoro jesteśmy w tym temacie, to chciałabym wam polecić firmę: wypożyczalnia samochodów Warszawa z której to usług ostatnio miałam okazję skorzystać. Uwierzcie mi, że to najlepsza wypożyczalnia w regionie.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mrozek »

Pamiętajcie o regularnych przeglądach Waszych aut. Jeśli chodzi o obowiązkowy przegląd rejestracyjny to trzeba go robić raz do roku. W tym celu najlepiej odwiedzić miejsce takie jak Stacja Kontroli Pojazdów Premium Kowale Gdańsk: skppremium/pl/ .

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: milka »

My coraz częściej myślimy o LPG w samochodzie. Uważam, że to dobry wybór dla kogoś kto tak jak my dużo jeździ samochodem. Na gazeo/pl znalazłam warsztaty w naszej okolicy, które zajmują się instalacją LPG. Są tam też podane koszty itd.

ODPOWIEDZ