mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mojra »

Ostatnio też byłam zmuszona skorzystać z pomocy drogowej, ale już nie miałam problemu ze znalezieniem odpowiedniej firmy, ponieważ wcześniej czytałam artykuł na temat pomocy drogowej na autostradach i wiem, że trudno o namiar na dobrą firmę. Cieszę się, że miałam to szczęście i trafiłam na Pomoc drogowa Kraków - profesjonalistów w swoim fachu.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: piotrowska »

U mnie nie było tak źle, sama dojechałam do zaprzyjaźnionego warsztatu eurocar-zarow/pl/ ale mam tu zawsze na bieżąco naprawiany samochód a ci mechanicy nie dopuszczą do tego żeby padł mi gdzieś w drodze. Wszystko zawsze dokładnie sprawdzają na przeglądach

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: czoko752 »

Motoryzacja to jest coś czym się od dawna interesuję, mam dwa auta, chciałem dla nich zamówić dobre akcesoria w internecie, wiecie gdzie dostanę? Ten aparts/pl/uniwersalne/oleje/liqui-moly sklep mi poleca mój mechanik, z tego co widziałem faktycznie wybór duży i dobre ceny, zamawiał ktoś z was już od nich?

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Motoryzacja

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chodzi o oferty dla motocyklisty to polecam kurtka motocyklowa skórzana męska sprawdźcie sobie na stronę bo tam macie mnóstwo kurtek dla mężczyzn ale też dla kobiet. Macie też oferty na kurtki skórzane ale też inne akcesoria i rzeczy dla motocyklistów. Bardzo atrakcyjne i ciekawe oferty

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mojra »

Ja niestety nie jestem jakoś super obeznana w motoryzacji, ale jak potrzebuję porady to zawsze pytam o nią mojego znajomego, który jest mechanikiem i ma ogromne doświadczenie. Przykładowo, ostatnio polecił mi ofertę sklep.breck/pl/ kiedy to szukałam nowych kloców hamulcowych do swojego samochodu.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Motoryzacja

Post autor: budowlaniecja »

"Wspominacie o motocyklach to może was zainteresuje ten artykuł tu superpolisa/pl/oc-na-motocykl-gazeta-ubezpieczeniowa/

Mowa w nim o obowiązkowym ubezpieczeniu OC. Oraz zasady ustalania wysokości składki w zależności od pojemności silnika. Warto przeczytać ten artykuł.
"

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: emiliakozak »

Jeśli wasze auto miało wypadek bądź nieopłacalne jest jego naprawianie to auto złom Sucha Beskidzka z wielką chęcią w bardzo dobrej cenie podejmie się usługi zezłomowania. Oprócz tego możecie liczyć na pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyrejestrowaniem samochodu. Pomyślcie o tym, bo szkoda trzymać niesprawne auto i płacić za nie np. OC.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mrozek »

Wszystkim posiadaczom samochodów marki Volvo polecam ten serwis samochodowy: nordauto-bialystok.volvocars-partner/pl/serwis/ . Jest to autoryzowany serwis aut tej marki. Gwarantuję, że będziecie z niego zadowoleni.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: synia »

Jeśli inwestujecie w motor, to na pewno warto również zakupić dobrej jakości kask. Tutaj moto-tour/com/pl/pl/products/kask-integralny-hjc-rpha-70-carbon-solid-czarny-125367.html sobie na spokojnie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim konkretnych propozycji. Wybór jest ogromny. Między innymi znajdziecie tam hjc rpha 70.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mojra »

Każdy kto interesuje się motoryzacją, ten wie że ważne jest to aby samochód byl w 100% sprawny. Ja ostatnio wymieniłam w swoim samochodzie klocki samochodowe. Z polecenia, zamówiłam je u producenta sklep.breck/pl/ ktory stawia na jakość. Koniecznie zapiszcie sobie na niego namiar.

ODPOWIEDZ