destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: destruction »

Od lat jestem kierowcą i w tym roku sporo przeczytałam odnośnie ubezpieczeń OC, które regularnie płacę. Przykładowo w artykule biznesfinder/pl/poradnik/finanse-i-ubezpieczenia/kary-za-brak-oc-2022-ile-wynosza-i-jak-ich-uniknac-163702 znalazłam rozpiskę kar za jego brak lub brak ciągłości i uległy diametralnej zmianie. Współczuję komuś, kto spóźnił się z przedłużeniem polisy - za czterodniowe spóźnienie będzie musiał zapłacić 3000 zlotych.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Motoryzacja

Post autor: Bigi12 »

Jak skorzystasz z wyszukiwarki Superpolisa to na pewno znajdziesz dobrą ofertę. Wejdź tutaj superpolisa/pl/partner/mtu24/ i poznaj wysokość stawki jak i warunki ubezpieczenia. Jest to idealne miejsce aby zawrzeć dobrą polisę i nie tylko jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne. Sprawdź ich możliwości a nie pożałujesz.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: Bakeneko »

mozna coś fajnego poszukać, ja widziałam niedawno handbary mysle ze to bedzie spoko prezent dla kazdego fana

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Motoryzacja

Post autor: zuzula12 »

Naprawiacie samochody we własnym zakresie? Polecam Wam hondaplaza/pl/pl/samochody/czesci-i-akcesoria/czesci-zamienne-detal.html , jest to strona na której znajdziecie najwyższej jakości cenny zamienne. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie. Sam skorzystałem z ich oferty.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: grażynka011 »

Zawsze można też zdecydować się na kufry motocyklowe . Dodatkowo oferta tutaj jest bardzo korzystna, więc warto tutaj zajrzeć

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: Anita »

Jestem tego samego zdania.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: czoko752 »

W temacie motoryzacji chciałem was spytać czy wiecie gdzie dostanę krótkoterminowe ubezpieczenie? Tutaj beesafe/pl/porady/oc-na-miesiac-krotkoterminowe/ jak sprawdzałem ofertę to mają całkiem dobre stawki, ktoś z was z nich korzystał już może?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mojra »

Skoro o motoryzacji mowa, to pochwalę się wam że w zeszłym tygodniu odebrałam swój wymarzony samochód. Odwiedziłam wiele autoryzowanych salonów samochodowych, ale ostatecznie zdecydowałam się na ofertę: centrumpoznan/pl/ w Poznaniu

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: galaretek »

Jeżeli chodzi o oleje silnikowe to najlepszą jakość zdecydowanie znajdziecie pod linkiem https://www.techoil.pl/ . Od jakiegoś czasu skutecznie robię tam zakupy i jestem bardzo zadowolony. Nie wydaję tam wiele, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Chcę jak najbardziej ograniczyć wydawany budżet na samochód.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

dzabor86
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: dzabor86 »

A co powiecie na samochód elektryczny? Bo mnie ostatnio bardzo chodzi po głowie. Troszkę rozeznałem się w temacie i moim zdaniem jest więcej na plus niż na minus. Obsługa z volvocarnova/pl/ rozwiała wszystkie moje wątpliwości i będę zamawiać :)

ODPOWIEDZ