sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: sokol »

Na drodze wszystko może się zdarzyć. Dlatego warto mieć zawsze zapisany w telefonie numer telefonu do pomocy drogowej, która działa w naszym mieście. W moim przypadku jest to pomoc drogowa i holowanie TIR 24h Wałbrzych AERA: pomocdrogowa.walbrzych/pl/ .

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: czoko752 »

Jeśli chodzi o motoryzację to ja wam powiem że szukam dla mojego auta właśnie ubezpieczenia, wiecie może gdzie wykupię dobre? Tutaj beesafe/pl/ patrzyłem już i mają fajne stawki i warunki też atrakcyjne. Znacie może ich?

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: Bakeneko »

ja ostatnio włąsnie też odnawiałam lakier u m4hgarage/pl/ceramika-zielona-gora.html mają bardzo fajne i konkretne produkty oraz oferują super okazyjne usługi w dobrej cenie.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: AleksandraP »

A czy ktoś z Was ma pojazd specjalny lub który potrzebuje odpowiedniego oświetlenia? Na terenowiec/pl/pl/179-lampy-ostrzegawcze-led możecie znaleźć lampy ostrzegawcze LED do samochodu :)

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Motoryzacja

Post autor: mrozek »

Bardzo atrakcyjną ofertę ma także salon kia lublin: technotop/pl/kia/ . Można tam znaleźć najróżniejsze samochody - zarówno nowe, jak i używane. Może to akurat w salonie marki KIA znajdziecie auto idealne dla siebie.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: hadzik »

Ja interesuje się motoryzacją, staram się bardzo dbać o swoje auto, którym jeżdżę na co dzień. Ostatnio postanowiłem wymienić pokrowce na fotele samochodowe i wpadła mi w oko oferta sklepu Specjal Auto specjal.auto/pl/kategoria-produktu/ochrona-foteli/. Porządna jakość, dobra cena, sprawna realizacja zamówień. Można tu też kupić m.in gumowe dywaniki samochodowe.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: emiliakozak »

Zakup samochodu to z pewnością wielka inwestycja, którą warto dokładnie przemyśleć i zastanowić się jaki typ samochodu będzie najlepiej pasował do waszych potrzeb. Ogłoszenia moto, które znajdziecie w serwisie Pokato są różnorodne i dopasowane do preferencji różnych osób. Korzystanie z serwisu jest proste i z pewnością każdy sobie poradzi z jego obsługą.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Motoryzacja

Post autor: zuzula12 »

Tym którzy są zainteresowani kupnem motocykla polecam serdecznie hondaplaza/pl/pl/motocykle.html tutaj macie ofertę na nowe motocykle od marki Honda.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli szukacie sprawdzonego serwisu, gdzie będziecie otrzymywać na bieżąco wskazówki i ciekawe artykuły motoryzacyjne to zachęcam do przeczytania moto-info-serwis/pl/ :) Naprawdę fajna wiedza, do tego wiele artykułów o motoryzacji.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Motoryzacja

Post autor: evie »

To prawda, przy aucie wszystko moze sie wydarzyc, ale to juz od tego mam mechanikow :P ja za to jestem zafiksowana na punckie czystosci w samochodzie... superwipes/pl/ ostatnio takie produkty wyczailam do pielegnacji, nawet maja czysciki do rak ktore potrafia usunac kazdy, dolownie kazdy brud z dloni

ODPOWIEDZ