Bara66
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:26 pm

Motoryzacja

Post autor: Bara66 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo dobrych informacji na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - auto-wlkp/pl .

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: Monika »

Jeśli interesujecie się tematami motoryzacyjnymi, to polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej takiewaly/pl/budowa-walow-napedowych/. Dowiecie się z niego między innymi czym są, do czego służą i jak są zbudowane wały napędowe w samochodzie ;) Moim zdaniem każdy kierowca powinien to wiedzieć ;)

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: Marzena21 »

Jeśli pragniesz się doedukować na owy temat więcej to polecam zajrzeć sobie na stronę - uzywanedo20k/pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu odnajdziesz najpotrzebniejsze informacje w nawiązaniu do tego wątku. Według mnie źródło solidnej wiedzy.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: Domis3223 »

Owszem chciałabym się dedukować, a raczej dowiedzieć od posiadaczy aut, jaki rodzaj nadwozia jest najbardziej praktyczny jeśli chodzi o podróżowanie z dziećmi. Może ktoś mógłby polecić jakieś auto, które się bardzo dobrze sprawdza. Potrzebuje czegoś w miarę dużego, nieawaryjnego z racji, że jeździmy z dziećmi więc lepiej żeby podróż odbyła się bez niespodzianek.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: matys »

Motoryzacja to jest konik mojego kumpla mechanika. On mógłby o tym ciągle opowiadać. Ja mam czasem dość, ale on jest niezmordowany. Ogólnie wiele rzeczy między nami nie gra, ale wiem, że pod tym względem mogę zawsze na niego liczyć. Raz części bierzemy od niego, czasem z takiego 2407/pl sklepu, ale zawsze mam auto dobrze naprawione.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: Brzostuś »

"""Siemka, a ja chciałem dopytać, w jaki sposób zaopatrujecie się w części samochodowe? Ja kiedyś głównie allegro, ewentualnie olx, no i jakieś okoliczne sklepy. Od roku szukałem firmy, która zapewniłaby mi stałe dostawy oryginalnych, sprawdzonych części i wygrzebałem cos takiego

pricedata.eu/genuineautoparts/magneti-marelli-parts-international-trade-export-import? Współpracowaliście może z nimi?
"""

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: bajobaj »

Chciałbym się nie wiadomo jak znać na motoryzacji, ale prawdę mówiąc, temat jest dla mnie otwarty, bo ja po prostu lubię się uczyć i dowiadywać nowych rzeczy. Niedawno czytałem, że w autach można takie usuwanie rys detailkingkrakowpoludnie/pl/lakier/ zrobić. To chyba nowość.

Awatar użytkownika
Zwierzchny948
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:04 am

Re: Motoryzacja

Post autor: Zwierzchny948 »

Wiecie coś jeszcze na ten temat? Dajcie znać.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Motoryzacja

Post autor: postzunia »

Ja od jakiegoś czasu poszukuję idealnej kurtki na motocykl, jak myślicie czy na necie warto kupowac ubiór na moto? słyszałam że kurtka jak i kask czy spodnie musi by idealnie dopasowane, na stronie motoklan/pl/356-koncowki-kolekcji-wyprzedaz-obnizka-rabat Maja spore obniżki i jest tutaj kurtka która mi się naprawdę baardzo podoba.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Motoryzacja

Post autor: paździoch »

A używacie kosmetyków samochodowych czy tylko jeździcie do myjni, albo nawet komuś oddajecie samochód do pielęgnacji? Ja tam sam robię takie rzeczy. W sklepie automotivecare/pl/ kupuję wszystko co potrzeba.

ODPOWIEDZ