Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Wynajem koparki

Post autor: Szuwi »

"""Szukam firmy, która oferuje wynajem koparki na godziny.

Mam namiary na tę firmę: koparka.net/pl/ , która działa na terenie Małopolski.

Czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy? Możecie podzielić się opiniami?
"""

Karlington
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: Wynajem koparki

Post autor: Karlington »

Zarówno samą koparkę jak i z operatorem pewnie będzie można wynająć. Wiadomo, że to będzie kosztować, no ale godzina pracy koparki to już bardzo dużo na placu budowy. Co do wynajmu takich maszyn to ja korzystałam z firmy Sur-Pol. Wynajmiecie tu koparki, koparko-ładowarki i też wywrotki. Sama firma też oferuje prace ziemne jak coś, także wywóz i załadunek ziemi, gruzu, gliny. Na pewno przy pracach budowlanych wam się przydadzą.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Wynajem koparki

Post autor: majsterka »

Na pewno w takich sytuacjach potrzebne Ci też będą usługi koparką. W naszej okolicy warto się zgłosić się do bogdanpiach/pl/, Oni mają w swojej ofercie takie usługi i wykonują je bardzo sprawnie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Wynajem koparki

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o okolice Łodzi to w takim razie do tej firmy najlepiej się odezwać - kruszywalask/pl/oferta/koparka.html . W ofercie mają koparkę i koparko ładowarkę, także oczywiście wykwalifikowaną kadrę operatorską. Z pewnością będziecie zadowoleni

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wynajem koparki

Post autor: milka »

Od siebie mogę polecić wynajem koparki gdańsk. Mają atrakcyjne ceny i sprzęt wysokiej jakości. My chyba skorzystamy z tej oferty, bo mamy w planach budowę. Koparka na początku jest niezbędna żeby wykopać fundamenty.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wynajem koparki

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli macie problem z maszynami to warto zdecydować się na mobilny serwis jak martech-hs/pl/ .Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do zleceń także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

ODPOWIEDZ