Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Ubezpieczenie OC

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że faktycznie warto według mojej oceny - xtrail-poznan/pl .

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: bonyard »

Ja sporo czytałam o ubezpieczeniu OC zanim kupiłam auto i większość polecała korzystanie z takich porównywarek online mfind/pl/ubezpieczenie-oc-ac . Rzeczywiście są one pomocne, bo wystarczy wypełnić formularz by mieć dostęp do dziesiątek ofert różnych ubezpieczycieli. Już dzisiaj agenci ubezpieczeniowi nie są potrzebni :)

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: czoko752 »

Jeśli chodzi o ubezpieczenie oc dla auta to warto się zastanowić dobrze nad wyborem, tutaj cuk/pl/porady macie poradnik na temat tego jak dobierać dobre i odpowiednie dla siebie polisy. Mi pomógł on wybrać dla mojego auta najlepszą opcję, jestem z niej zadowolony.

kamilka45
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:47 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kamilka45 »

Takie ubezpieczenie może być różnorodne. Warto szukać czegoś dobrego i w dobrej cenie, aby nie przepłacić. Widziałam ostatnio ciekawe propozycje na najtansze-ubezpieczenia/pl/ . Jak idziemy do takiego ubezpieczyciela to zawsze znajduje najbardziej dobrane do swoich potrzeb ubezpieczenie.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: majsterka »

Warto sobie wcześniej przejrzeć różne oferty jeżeli chodzi o ubezpieczenie. Ofert jest sporo jednak takie wartościowe widziałam, u unilink unilink/pl/ubezpieczenia . Mają bardzo ciekawą ofertę a przy okazji niskie składki wiec warto się zdecydować.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem warto również zerknąć na propozycje ubezpieczeń na stronę ubezpiecz-pojazd/pl/ , gdzie mają wiele ciekawych propozycji na dobrych warunkach . Nie lubię na ostatnią chwilę szukać ofert, a więc zawsze wcześniej poszukuje takich różności godnych uwagi.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: bebefa »

Powiem szczerze, że za moim ubezpieczeniem samochodu zawsze biega mój mąż. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić, żebym to ja mogła to wszystko ogarniać. Tego jest za dużo, a też prawda jest taka, że nie wiem, jak to załatwiać. Czy trzeba do ubezpieczyciela, czy może jednak samodzielnie? W sumie już tu beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ się rozglądałam, ale nie wiem...

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: majsterka »

Treść posta Według mnie bardzo ważne jest to by wykupić sobie takie dodatkowe ubezpieczenie na życie. Nigdy nie mamy pojęcia co nam się w życiu wydarzy, dlatego wykupienie takiego unilink/pl/porady/czy-ubezpieczenie-grupowe-sie-oplaca ubezpieczenia na życie to dobry krok.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: zuzula12 »

Najlepsze oferty ubezpieczeniowe ma firma tuz/pl/ubezpieczenie-osobowe/ ja u nich zakupiła ubezpieczenie osobowe ale oferują znacznie więcej. Sprawdźcie na stronę tam są informacje i oferta. A w razie pytań kontaktuj z nimi na pewno dobrze wam doradzą bo to profesjonaliści.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o ubezpieczenie OC to należy pamiętać że nie jest ono honorowane w każdym kraju i czasem trzeba wyrobić Zieloną Kartę bo inaczej będą kłopoty w razie stłuczki. Warto bliżej zapoznać się z tą stroną superpolisa/pl/europejska-mapa-cen-ubezpieczen-granicznych/ gdzie wszystko jest wyjaśnione. Lepiej wydać kilkadziesiąt złotych niż potem gęsto się tłumaczyć zwłaszcza zagranicą.

ODPOWIEDZ