AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: AleksandraP »

Polecam skorzystać z usług skupu kupiewszystkieauta/pl/auto-kasacja-warszawa/, jeśli zamierzacie oddać pojazd na sprzedać czy do złomowania. Oczywiście odebrali ode mnie samochód, a wszystkie formalności zostały załatwione na miejscu.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli szukacie sprawdzonego autoskup , to polecam Wam oferte firmy S-Cars, ponieważ moim zdaniem są to najlepsi specjaliści w swojej branży. Ktoś z Was również korzystał?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Bigi12 »

Jak chcesz dobre ubezpieczenie OC to stawiaj na sprawdzone towarzystwa jak to superpolisa/pl/partner/interrisk/ Ma ono lata doświadczeń i świetne produkty o czym możesz się przekonać porównując ich ofertę z konkurencją. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań co do ceny jak i sum ubezpieczeń.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Dżonko »

U nich amaconsulting/pl/ przez stronkę można wykupić OC, wygodna sprawa. To agencja mająca pod sobą wielu ubezpieczycieli, więc wybiorą dla Was najkorzystniejszą opcję. Warto się do nich zgłosić i zobaczyć jaką polisę dla Was przygotują.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: destruction »

Niedawno odebrałam prawo jazdy z Urzędu Miasta i będę chciała kupić sobie jakiś samochód. Sporo czytam w tej kwestii i w artykule mlodzinadorobku/pl/od-czego-zalezy-wysokosc-oc/ przeczytałam o tym, co wpływa na cenę OC i moja pierwsza składka wyniesie naprawdę sporo. Zastanawiam się czy nie zrobić z taty właściciela pojazdu, a siebie współwłaścicielem - polisa wtedy będzie tańsza.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim warto również sprawdzić jak wygląda ubezpieczenie gap w leasingu . Moim zdaniem jest to bardzo korzystne rozwiązanie, na które warto postawić

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: erica »

A czy orientujecie się też w takich kwestiach, jak sprzedaż samochodu - a OC? Tutaj unilink/pl/porady/przepisanie-ubezpieczenia-oc-jak-przepisac-oc macie troszkę informacji na ten temat. Dowiecie się co się dzieje z OC kiedy sprzedajecie samochód? Czy przykładowo można je przepisać, czy można zerwać umowę?

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: czoko752 »

Ważne jest aby samochód ubezpieczyć niezwłocznie po rejestracji abyśmy mogli zacząć nim jeździć. Tutaj beesafe/pl/porady/ubezpieczenie-samochodu-dzien-po-rejestracji/ macie opisane jak to wygląda, co trzeba załatwić i gdzie. Ja też tak zrobiłem jak swoje ostatnie auto kupowałem rok temu.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: pyrtek »

To zerknij na tuzamosc/pl/20220627490641/jak-wybrac-najlepsza-oferte-ubezpieczenia-oc-i-ac Jestem pewny że ten artykuł Ci bardzo pomoże i wiele wyjaśni. Super wyjaśniają jak szukać OC, mnie to bardzo pomoglo

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: mojra »

Fajnie, że ten wątek został poruszony. Sama ostatnio byłam zainteresowana tematem jakim jest Samochód zastępczy z oc sprawcy GENERALI i sporo się na ten temat dowiedziałam. Myślę, ze wy - jako kierowcy - również powinniście mieć świadomość tego, ze przysługuje wam auto zastępcze.

ODPOWIEDZ