Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Silnik

Post autor: Marzena21 »

Skoro ciekawi Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - xtrail-poznan/pl .

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Silnik

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o silnik, to powiedzcie mi jaki rodzaj silnika jest odpowiedni do jazdy po mieście. Wazne aby była ona oszczędna. Chodzi mi głównie o takie małe autko na dojazdy do pracy.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Silnik

Post autor: Kobietaewka77 »

Moim zdanie rodzaj silnika nie ma większego znaczenia, do jazdy po mieście najodpowiedniejsze jest małe auto, którym wszędzie zaparkujemy, a także z łatwością zawrócimy gdy wjedziemy w uliczkę jednokierunkową. Też niedawno kupowałam auto, właśnie do jazdy po mieście w większości, moim wyborem był seat ateca. Jestem bardzo zadowolona, jeżdżę już nim pół roku prawie i nie zauważyłam żadnych minusów.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Silnik

Post autor: Remontowa »

Jeśli interesujecie się mechaniką to pewnie jesteście ciekawi jak działa silnik elektryczny. Podrzucam wam ciekawy artykuł opisujący działanie silnika elektrycznego lemarpol.eu/jak-dziala-silnik-elektryczny-w-wozku-widlowym/ . Z artykułu dowiecie się, dlaczego warto wybierać urządzenia z silnikiem elektrycznym oraz jakie są jego wady i zalety.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Silnik

Post autor: czoko752 »

Silnik w moim motocyklu się popsuł niedawno i szukam teraz części zamiennych do niego. Mechanik mówił żebym zmienił też ubezpieczenie motocykla bo z tego co widział jakie mam to nie jest zbyt dobre. Idę szukać jakichś fajnych ofert w takim razie wam powiem.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Silnik

Post autor: milka »

Ja uważam, że o samochód powinno się dbać i warto zainwestować m.in w dodatek do paliwa. Naprawa silnika nie jest tania, dlatego odpowiednie dbanie o niego jest wskazane. Sama po swoim aucie widzę jak działa dzięki dodatkom.

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Silnik

Post autor: Raksima »

Jeśli poszukujecie dobrych specyfików do pielęgnacji silnika to sprawdzone produkty znajdziecie w
https://showcarshine.pl/ Mnie ten sklep polecił znajomy i naprawde maja spory wybór.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Silnik

Post autor: zuzula12 »

Gdzie najczęściej szukacie porad na interesujące was tematy i dlaczego? Czy wiecie na czym polega przezwajanie silników i jaki jest koszt takiego rozwiązania? Na stronie http://silkon.com.pl/co-to-jest-przezwajanie-silnikow znajdziecie profesjonalną firmę, która zajmuje się naprawą oraz konserwacją silników elektrycznych, pomp wodnych i wentylatorów przemysłowych.

ODPOWIEDZ