wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

akumulatory

Post autor: wesołek »

Tak jak w temacie chciałabym kupić nowy akumulator do samochodu lecz nie za bardzo się na tym znam. Dlatego też postanowiłam popytać się kolegów z pracy jaki powinnam wybrać i tak dowiedziałam się, że tutaj ceneolokalnie/pl/rzeszow/akumulatory mogę dostać konkretnie tai akumulator jaki kupić powinnam. Także myślę, że z ich pomocą uda mi się zakupić bardzo dobry akumulator

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: akumulatory

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o akumulator, to musicie pamiętać, że dostaniecie go prawie wszędzie, w serwisach warsztatach i sklepach. Ja jednak zazwyczaj kupuje w serwisie, bo tam mi dobiorą odpowiedni i założą od razu, a stary mogę zostawić. Alpor Toruń mam zaraz przy domu także załatwiam wszystko tam bez większego problemu.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: akumulatory

Post autor: Kobietaewka77 »

Akumulatory bardzo dobrej jakości oferuje salon seat w Rzeszowie jak pewnie i w innych miastach, ceny są niewysokie, a otrzymujemy oczywiście gwarancję. Na miejscu zostanie on wymieniony, a odpowiedni pracownicy pomogą nam wybrać odpowiedni. Po wymianie mamy możliwość zostawienia starego akumulatora do utylizacji w warsztacie.

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: akumulatory

Post autor: karowisniewska »

Jeśli ktoś z Was szuka akumulatora głębokiego rozładowania to zdecydowanie mogę polecić terenowiec/pl/pl/465-akumulatory-glebokiego-rozladowania, gdzie znajdziecie duży wybór akumulatorów i innych części do pojazdów terenowych i specjalnych.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: akumulatory

Post autor: grażynka011 »

Według mnie akumulatory litowo-jonowe są bardzo dobrym rozwiązaniem. Do ich zalet należy brak pamięci ładowania i efektu leniwej baterii. Najlepiej jest jednak odwiedzić klasterbudownictwa/pl/akumulatory-litowo-jonowe-czym-sa/ , ponieważ znajdziecie tutaj mnóstwo zalet dotyczących takiego akumulatora

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: akumulatory

Post autor: czoko752 »

Również słyszałem same pozytywy o akumulatorach litowo-jonowych. Wiele dowiedziałem się z tego artykułu erainformatyki/pl/jak-dziala-akumulator-samsung.html . Akumulatory charakteryzują się lekką konstrukcją oraz wyjątkowo długą żywotnością.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: akumulatory

Post autor: mojra »

Słuchajcie, a nie lepiej byłoby skorzystać z autoako/pl ? Moim zdaniem to bardzo pomocna strona, a właściwe wyszukiwarka akumulatorów. Zresztą, sami sprawdźcie co mają wam do zaoferowania.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: akumulatory

Post autor: Monika »

A czy zdarzyło się Wam dłużej przechowywać akumulator? Ja ostatnio trafiłam na artykuł na stronie internetowej http://www.aceofbase.pl/inne/ladowanie- ... howywania/, który mówi o tym, jak taki akumulator naładować. Polecam i Wam zapoznać się z tymi informacjami.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: akumulatory

Post autor: Bakeneko »

Myślę, że odpowiednia będzie wyszukiwarka do części samochodowych gdzie sam ostatnio miałem okazję znaleźć pasujący akumulator Peugeot 308 - zamiast jeździć po warsztatach zajęło mi to dosłownie parę chwil i znalazłem wszystkie potrzebne parametry oraz strona wyszukała mi gotowe oferty.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: akumulatory

Post autor: matea »

skoro już o akumulatorach mowa to co powiecie na zamówienie takiego używanego ? Widziałam ostatnio, ze w Impresja Auto mają takie https://impresja.auto.pl/. Zastanawiam się bo ceny są fajne a do tego realizują wysyłki nawet tego samego dnia.

ODPOWIEDZ