gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: gierka »

Tak jak w temacie. Zastanawiam się gdzie można znaleźć dobry i konkretny wybór w telefonach. Oczywiście nie chodzi mi o takiej najnowsze modele bo na taki mnie nie stać. Ale chodzi mi o porządny i dobry telefon. Znajomy z pracy podesłał mi ten link magazyn.ceneo/pl/artykuly/motorola-moto-g9-plus-specyfikacja odnośnie telefonu Motorola. Nie wiem czy to akurat taki model jaki będzie mi odpowiadał ale przeczytam na jego temat

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: synia »

Myślę, że warto sobie zerknąć tutaj idream/pl/ . Mają tam wiele różnych ciekawych telefonów dopasowanych do różnych potrzeb. Trzeba stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania. Telefon musi nam pomagać w codziennym wykonywaniu zadań. Właśnie dlatego warto wszystko dokładnie przemyśleć. Czasem warto zapłacić więcej za sprzęt, który będzie naprawdę funkcjonalny.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: majsterka »

Chyba każdemu z nas zależy na profesjonalnej naprawie. Ja czytałam wiele pozytywnych opinii o tym serwisie zbitytelefon/pl/samsung-galaxy-s8/27-wymiana-zuzytej-baterii-w-telefonie-samsung-galaxy-s8.html . Sami wykonują naprawy, nie wysyłają telefonu do innych serwisów. Podobno używają wyłącznie oryginalnych części i są rzetelni. Naprawiają m.in. samsungi czy apple, czyli popularne w Polsce marki.

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: kometka »

Chcecie kupić nowiutkiego smartfona w cenie poniżej 1000zł? Nic prostrzego! Polecam Motorolę Moto G30. Telefon dopiero zaczyna swoje podboje na rynku polskim. Jest to dobrze znana firma, ma świetne parametry, a sam telefon jest miły dla oka. Zresztą przekonajcie się sami zaglądając na stronę magazyn.ceneo/pl/artykuly/motorola-moto-g30-specyfikacja

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego pogwarancyjnego serwisu Apple w Warszawie, to osobiście mogę Wam polecić serwisiphone.eu/cennik/macbook/wymiana-baterii-macbook-warszawa/ . W ich ofercie znajdziecie wymianę szybki w iPhone, naprawe płyty głownej oraz wiele innych napraw w najlepszych cenach.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: mery »

Dobry telefon to teraz wszędzie można dostać, ale warto pomyśleć też o komunikatorze bezpieczniejszym, takim jak ten dobreprogramy/pl/usecrypt-messenger-to-najbezpieczniejszy-komunikator-na-rynku-tych-zabezpieczen-nie-zlamiesz,6628582455846529a znaczenie bezpieczniejszym niż te powszechnie znane, standardowe

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: majsterka »

Naprawa telefonu , nie koniecznie zawsze musi wiązać się z dużymi kosztami. Możesz pomyśleć o innych rozwiązaniach. Jeżeli chodzi o wymianę części itp to tutaj zbitytelefon/pl/iphone-x/146-wymiana-zuzytej-baterii-iphone-x.html , może Ci się uda uzyskać pomoc bo zajmują się naprawą najpopularniejszych modeli telefonów

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: grażynka011 »

Jednak dla mnie najlepszym wyborem okazał się iPhone 11, który możecie kupić w luxtrade/pl/35-iphone-11 . Jest mega solidny, płynnie działa, a bateria potrafi bardzo długo wytrzymać co jest dla mnie również wielkim plusem, ponieważ nie zawsze mam możliwość w ciągu dnia by podładować telefon, także bardzo się cieszę z jego zakupu

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: karol3222 »

Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z was skorzysta z bardzo dobrej oferty gsm-ursus/pl/serwis-iphone-7/ .Sam skorzystałem i wszystko było bardzo dobrze.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: milka »

Jeśli masz problem z iphonem to polecam ten serwis w Gdyni - i-src/pl/ Zajmuje się on naprawą sprzętów Apple po gwarancji. Ja już dwa razy korzystałam z usług tego serwisu i jestem bardzo zadowolona. Telefon działa jak nowy.

ODPOWIEDZ