czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: czoko752 »

Gdy już będziesz mieć telefon, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że będziesz musiał go regularnie doładowywać. Jak? Można to zrobić chociażby przez internet. Tutaj: bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/fintech/doladowania-telefonow-od-blue-media-juz-w-100-bankach-spoldzielczych wyczytałem, że opcję tą mają chociażby Banki Spółdzielcze.

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: zuzula12 »

Kto z Was ma problem ze swoim telefonem? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę naprawtosam/pl/ , na której znajdziecie wiele różnych porad odnośnie naprawy iPhonów oraz profesjonalnych zestawów naprawczych.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: milka »

Dobry telefon to jedno ale warto też zainwestować w porządne etui. Mi już nie raz uratowalo telefon przed zniszczeniem! Najczęściej kupuje etui i szkło ochronne na sklep.3mk/pl/huawei/p40-lite/folie-i-szkla-ochronne Mają bardzo duży wybór wzorów i atrakcyjne ceny.

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: Anita »

Ja bym poszukał dużych sklepach rtv.

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: Dżonko »

Wybierając telefon najlepiej postawić na niezawodność czyli na iPhone - https://businews.pl/iphone-13-kiedy-premiera-8097/ . Myślę, że każdy kto jest lub w posiadaniu telefonu marki Apple poprze moje zdanie. Wiadomo, koszt telefonu jest duży, ale warto. Jego funkcjonalność jest tego warta.

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Gdzie dostanę dobry telefon?

Post autor: Dżonko »

Wybór odpowiedniej sieci komórkowej może być kluczowym czynnikiem w zapewnieniu niezawodnego zasięgu i jakości usług telekomunikacyjnych. Istnieje kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru sieci komórkowej. Przede wszystkim sprawdź, jakie która sieć komórkowa ma największy zasięg w Twojej okolicy. Zasięg może się różnić w zależności od lokalizacji, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że wybrana sieć zapewni niezawodny sygnał w miejscach, w których najczęściej korzystasz z telefonu.

ODPOWIEDZ