wesołek

telefon dla gracza

Post autor: wesołek »

No właśnie zastanawiam się nad tym czy taki telefon dla gracza to dobre rozwiązanie? Bo znalazłam taki telefon magazyn.ceneo/pl/artykuly/xiaomi-poco-x3-nfc-specyfikacja który z opisu jak wynika jest bardzo nowoczesnym telefonem dostosowanym właśnie do takich gier. Ale nie wiem czy w ogóle opłaca się takiego telefonu. Bo jednak zdaję sobie sprawę, że technologia się zmienia i teraz nawet dzieciaki mają większe wymagania co do takich telefonów

synia

Re: telefon dla gracza

Post autor: synia »

Na pewno ciekawym rozwiązaniem może okazać się ten model idream/pl/iphone/iphone-12.html . Poczytajcie sobie o nim. Oczywiście na tej stronie znajdziecie również wiele innych propozycji. Trudno coś konkretnego polecić, jeśli nie zna się wymagań oraz budżetu. Najlepiej poczytać sobie o różnych propozycjach i wybrać samodzielnie najlepszą opcję dla siebie.

pyrtek

Post autor: pyrtek »

a na kompie tez gracie? jestem ciekaw jakie macie fotele do grania, bo zastanawiam sie teraz nad kupnem i kusi mnie nitro od genesis

matys

Post autor: matys »

Na pewno powinien mieć wyższe parametry, ale jeśli o mnie chodzi, to nie wiem, jaki macie kupić. A może pójdziecie Tele Premium telepremium/com/pl/ w Rawie Mazowieckiej? To serwis gsm i wiem, że mogą wam doradzić, bo z kupnem też trochę działają, a w sumie ze sprzedażą. Mają nawet nową placówkę, dokładniej na Konstytucji 3 Maja 9A .

Kreśka

Post autor: Kreśka »

Telefon? Raczej sprzęcik taki jak klawiatury czy myszki jest ważniejszy. U nas ostatnio nowym nabytkiem jest Thor 420 RGB - taka klawiatura

ODPOWIEDZ