zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: zuzula12 »

Każdego kto chce kupić sobie używany samochód odsyłam na stronę CarVertical Zniżka tutaj można sprawdzić VIN pojazdu i całą jego dokładną historię. Warto skorzystać z takich stron i mieć wiedzę o pojeździe którzy nas interesuje.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: mojra »

Najlepiej zdać się na doświadczenie lakiernika. Taka usługa pewnie trochę potrwa, dlatego warto w zanadrzu mieć namiar na wypożyczalnia samochodów Warszawa Ja akurat mieszkam poza miastem, więc nie wyobrażam sobie nawet dnia bez samochodu.

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: czoko752 »

Ja mój samochód lakierowałem jakiś rok temu ale wygląda cały czas jak nowy. A teraz szukam gdzie mają fajne warunki na ubezpieczenie samochodu bo muszę zmienić te które mam teraz. Warunki mi tutaj nie odpowiadają i długo czekam na odszkodowanie, to nie dla mnie takie rzeczy.

milena49
Posty: 192
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: milena49 »

To normalne, że wraz z upływem czasu lakier samochodu wymaga drobnych poprawek. Jeśli są one niewielkie, spokojnie można je wykonać własnoręcznie. W sieci bez problemu kupić można lakiery samochodowe - tutaj na przykład dlalakierni/pl/lakiery-samochodowe , a instrukcje jak z nich korzystać znajdziemy np. na yt. Więc wszystko w naszych rękach. Auto zawsze będzie wyglądać jak nowe.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: erica »

A co możecie powiedzieć mi o firmie e-lakiernik.net/lakierowanie/szpachlowki-i-wypelniacze i ich produktach? Bo zauważyłem, że mają tam produkty do samodzielnego lakierowania samochodu i tak zastanawiam się czy je nie zastosować? Co możecie mi powiedzieć o ich ofercie? Czy ktoś z was ma doświadczenie z nimi?

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Bakeneko »

Jak już jesteśmy w temacie aut, to mnie z kolei interesują wycieraczki. Dajcie znać jakie macie u siebie! Szukam czegoś co sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych, a do tego nie będzie kosztować fortuny. Może OXIMO - wiele osób je sobie chwali - co myślicie?

ODPOWIEDZ