wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

karta graficzna do gier

Post autor: wesołek »

Chciałabym się dowiedzieć czy taki rodzaj karty graficznej jak GeForce RTX 3090 warto jest zakupić? Bo moja znajoma podesłał mi tego linka ekspert.ceneo/pl/geforce-rtx-3090-specyfikacja dzięki której dowiedziałam się znacznie więcej na temat tej konkretnej karty graficznej. Także myślę, że jak ktoś dużo gra w różnego rodzaju gry z pewnością powinien zainwestować w taką kartę graficzną.

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: karta graficzna do gier

Post autor: kometka »

Moja córka bardzo lubi grać w gry komputerowe. Od jakiegoś czasu namiętnie składa swój komputer. Robi to z dużym zamiłowaniem i wkłada w niego części z górnej półki . Razem z mężem chcieliśmy się trochę dołożyć i na święta zaproponowaliśmy, że kupimy jej kartę graficzną . Wybrała ekspert.ceneo/pl/geforce-rtx-3070-specyfikacja . Według jej opinii jest najlepsza karta graficzna jaka się ostatnio pojawiła.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: karta graficzna do gier

Post autor: Kreśka »

Karta graficzna kartą graficzną. Wiadomo że super jak jest naprawdę dobra, ale jeszcze trzeba mieć odpowiedni monitor tego typu mshooting/pl/monitory-gamingowe-i-akcesoria-dla-graczy-jak-wybrac-najlepszy-sprzet/ żeby w ogóle to wszystko uciągnąl :)

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: karta graficzna do gier

Post autor: Remontowa »

No niestety jeśli komputer jest już dość stary to nowa gra na nim nie pójdzie. Często właśnie dobrym rozwiązaniem jest wymiana karty graficznej na nową i gry śmigają. Duży wybór kart graficznych do laptopów i komputerów znajdziecie w ofercie sklepu maxsklep/pl/ . Jeśli nie wiecie jaką kartę wybrać to możecie skontaktować się mailowo ze sprzedawcami. Po podaniu modelu Waszego laptopa czy komputera sprzedawcy dobiorą odpowiednią kartę graficzną.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: karta graficzna do gier

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad usprawnieniem pracy Waszego komputera, to co powiecie na portal - programy.net/pl/program,utorrent.html . Znajdziecie w nim najróżniejsze programy do usprawnienia pracy oraz ochrony komputera.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: karta graficzna do gier

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli chodzi o akcesoria komputerowe to najlepiej zdecydować się na Goodram. Znajdziecie tutaj bardzo dobrej jakości produkty, które dostępne są w niewygórowanej cenie, więc warto tutaj zajrzeć

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: karta graficzna do gier

Post autor: Pono »

Nowa karta do gier nie wystarczy, jeśli w starym komputerze procesor jest stary i słaby. Jeśli szukasz rozwiązania do grania przez Internet i chcesz znaleźć rozwiązanie w miarę tanie, to poszukaj komputera poleasingowego. Mogę polecić krakowski serwis komputerowy https://elkomp.com.pl/ Serwis zajmuje się przygotowaniem do sprzedaży komputerów poleasingowych. Sprzedaje je oczyszczone i zabezpieczone, więc może to dobre i najtańsze z możliwych rozwiązanie.

ODPOWIEDZ