Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Skup aut Sopot

Post autor: wloczykijka »

Hej! Wiecie może, gdzie uda mi się sprzedaż auto za gotówkę w Sopocie? Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca, gdzie otrzymam dobrą zapłatę za samochód. Jak na razie trafiłem na tą stronę https://www.wymienautonagotowke.pl/skup-aut-sopot . Może ktoś z was korzystał z ich usług? Co o nich sądzicie?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Skup aut Sopot

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu motoryzacyjnego, to zdecydowanie polecam Wam stronę, z której sam regularnie korzystam. Staram się dbać o właściwe wyposażenie mojego samochodu, ponieważ to wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, a ostatnio zamówiłem sobie żarówka halogenowa .

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Skup aut Sopot

Post autor: milena49 »

A ten skup sprawdzałaś autoskup/com/pl/? Wiem, że działają w Trójmieście i w ogóle w całym województwie pomorskim. Skup solidny i działający od lat. Zawsze szybka i rzetelna wycena, do tego skupują auta za gotówkę. Jeśli zależy Ci na szybkiej, bezpiecznej i skutecznej sprzedaży to myślę, że to najlepsze rozwiązanie.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Skup aut Sopot

Post autor: NataliaZ4 »

Polecam skorzystać z usług skupu kupiewszystkieauta/pl/, jeśli zamierzacie oddać pojazd na sprzedać czy do złomowania. Oczywiście odebrali ode mnie samochód, a wszystkie formalności zostały załatwione na miejscu.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Skup aut Sopot

Post autor: dert »

Jak Sopot to od razu skojarzył mi się salon Porsche Centrum Sopot. Można stamtąd wyjechać jednym z kilku modeli tej wyjątkowej marki. A w ich Centrum Samochodów Używanych możecie sprzedać swoje Porsche lub inny samochód premium. Można też jeden sprzedać, kupić drugi na przykład młodszy. Ja właśnie chcę tak zrobić.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Skup aut Sopot

Post autor: czoko752 »

Co zrobić, kiedy w takim aucie zepsuje Ci się turbosprężarka, kiedy kupimy je od kogoś? To proste - musisz ją oddać do regeneracji. Takimi sprawami zajmują się takie firmy jak totalturbo/pl/ . Polecam zapamiętać sobie adres ich strony internetowej na wypadek, gdyby okazali się w przyszłości potrzebni. Wiele osób już korzystało!

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Skup aut Sopot

Post autor: Mirta »

Kiedyś o wiele łatwiej było kupić samochody używane osobowe bo było ich po prostu więcej, a teraz rynek się kurczy... trzeba sporo szukać.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Skup aut Sopot

Post autor: milka »

My niedawno sprzedaliśmy samochód w skupie - skup-aut-polnoc/pl/skup-aut-lebork/ Nie było sensu go naprawiać. Psuł się średnio co dwa miesiace a koszty napraw były naprawdę wysokie. Czasami lepiej odpuścić.

ODPOWIEDZ