mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: mojra »

Słuchajcie, a jakie oprogramowania polecacie do zarządzania firmą i pracownikami? Dłuższy czas się nad tym zastanawiam i póki co, to składniam się ku facilitime/pl/ Chętnie poznam opinie, które są bardziej doświadczone w tym temacie i na co dzień mają styczność z takimi oprogramowaniami.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: milka »

Ja dzisiaj trafiłam na szkolenia Altium Designer - ccontrols.net/pl/szkolenia/szkolenia-altium-designer/altium-designer-kurs-kompleksowy.html i chyba się na nie zapiszę. Słysząłam, że oprogramowanie Altium Designer jest świetne i pozwala na projektowanie elektroniki. Ktoś z was z niego korzysta?

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: erica »

A czy wiecie z czym jest związany Qlik SAP Connector? Na czym taki system polega etc? Otóż tutaj datawizards/pl/qlik-connectors/ macie wszystko świetnie wytłumaczone. Przede wszystkim Qlik SAP Connector to zestaw wielu różnych konektorów do takich obszarów w SAP jak: SAP ERP, SAP BW lub HANA, który daje wiele możliwości.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: hadzik »

wybór jest ogromny, to zalezy jakiego konkretnie oprogramowania szukacie. jeśli prowadzicie biznes i zatrudniacie większa ilość pracowników a dodatkowo chcecie wiedzieć co się dzieje wewnątrz to wato pomyśleć o kanale zgłoszeniowym Sygnalista24 sygnalista24.info/. To narzędzie poufne, bezpieczne i zapewniające anonimowość osobom, które z niego korzystają.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie dlaczego warto inwestować w reklame zewnętrzną? Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić stronę, na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat megaboardy . Jakie Wy macie zdanie na temat reklamy zewnętrznej?

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: grażynka011 »

Z tego co słyszałam ostatnio to dosyć dobrym rozwiązaniem jest https://cashdirector.com/ . Dzięki programowi można sobie bardzo ułatwić sprawy związane z finansami i co ważne jest on też dosyć prosty w obsłudze

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: czoko752 »

Widzę, że został również poruszony temat systemów ERP. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, to jest to odpowiednie rozwiązanie dla biznesu. Warto zainteresować się technologicznymi nowościami, aby wiedzieć, co w naszym biznesie warto zastosować. Na temat tych konkretnych systemów informacji można szukać na stronie https://www.bpxglobal.com/ .

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na System operacyjny Windows ? Jak dla mnie to by było dobre rozwiązanie, tym bardziej, że oprogramowanie działa bardzo sprawnie, więc może jednak to będzie dobry wybór

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: anya »

A czy wiecie dlaczego warto postawić na microsoft 365 dla firm ? Jakie możliwości dają takie oprogramowanie chmurowe? Dlaczego warto się na nie zdecydować? Bo ja przykładowo słyszałam, że wiele zalet jest jego stosowania.

ODPOWIEDZ