mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: mojra »

A jakie oprogramowania natomiast polecacie do biznesu online? Mamy już contact center, ale zastanawiamy się również nad wprowadzeniem sztucznej inteligencji. Przekonał mnie do tego ten artykuł cludo/pl/sztuczna-inteligencja-w-contact-center/ w którym wszystko bardzo dokładnie zostało opisane.

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: anya »

Mnie też interesuje mnie dobre oprogramowanie, ale do mojej firmy... Ale głównie interesuje mnie program do fakturowania jpk, czy znacie jakiś. Pytam, ponieważ szukam coś co ułatwi mi zarządzanie fakturami, usprawni je wysyłanie i pozwoli mi uniknąć różnych błędów.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: piotrowska »

Mam dobrego antywirusa i niezbędne oprogramowanie ale też zainstalowałam taki komunikator nt.interia/pl/news-usecrypt-messenger-przetestowany-przez-globalnych-ekspertow,nId,4846534 i bardzo się przydaje bo wszystkie rozmowy dzięki niemu są szyfrowane a aplikacja ostrzega mnie przed zhakowaniem telefonu i wyłącza się automatycznie

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: zuzula12 »

"Według Was, jakie oprogramowanie na PC sprawdza sie najlepiej?



przystanekdom/pl/oczyszczacze-powietrza/
"

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: mery »

Nie wiem, myślę że takie najbardziej odpowiednie do profilu działalności. A ogólnie to jeszcze ochrona anty-ddos jest bardzo przydatna w każdej firmie.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: wloczykijka »

Cześć - szukam sprawdzonego oprogramowania antywirusowego, co myślicie o programie https://www.kaspersky.pl/kaspersky-free? Z tego co widzę, to jest darmowy i posiada bardzo dobre opinie użytkowników. Ostatnio przez nieuwagę złapałem złośliwego wirusa, który w tle kopał kryptowaluty i w przyszłości chciałbym uniknąć takich sytuacji. Będę wdzięczny za waszą pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: bonyard »

A co polecicie jeśli chodzi o przechowywanie dokumentacji medycznej ? Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania dzięki któremu obsługa pacjentów przebiegałaby sprawniej. Jest ich trochę na rynku , ale chciałabym poznać wasze opinie

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: czoko752 »

A co powiecie na oprogramowania ERP? Uważacie, że takie rozwiązanie w firmach może być dobrym rozwiązaniem? Nie ukrywam, że szukam aktualnie ciekawych propozycji i trafiłam tutaj - bpxglobal/com/solution/enova365/ . Taki system można wdrożyć niemalże w każdej firmie i na pewno spowoduje zmiany na lepsze. Warto ułatwiać sobie pracę, jeśli tylko jest to możliwe.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o oprogramowanie zwłaszcza jeśli prowadzisz klinikę lub placówkę medyczną warto zapoznać się z tym artykułem wsb/com/pl/najlepsze-oprogramowanie-medyczne-w-polsce/ Nie tylko wskaże najlepszy program ale także poznasz zalety takich rozwiązań. Na pewno jednym z nich jest oszczędność czasu a ten czynnik jest bardzo ważny w tym biznesie. Poczytaj jeśli działasz w tej branży bo na pewno się przyda.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: erica »

Tak jest prawda, że dzisiaj wszystko ukierunkowane jest na komputeryzacji itd. Dlatego warto byłoby tutaj wspomnieć też o firmie IT Business Consulting Experts itbce/com/ , której usługi się wam przydadzą. Zwłaszcza, jak prowadzicie biznes i chcecie mieć pod kątem informatycznym wszystko dopilnowane. Oni mają ogromne w tym zakresie i działają zawsze sprawnie.

ODPOWIEDZ