Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Oprogramowanie do komputera

Post autor: wloczykijka »

Hej, szukam sklepu gdzie dostanę oprogramowanie do komputera w przyzwoitych cenach. Dzisiaj przeszukując internet w tym celu trafiłem na taką stronę https://www.vebo.pl/ . Co o niej sądzicie? Miał ktoś z nią styczność? Z tego co przejrzałem to mają oni dość bogatą ofertę programów w niezłych cenach. Warto się skusić? Dajcie znać co wiecie na ten temat, z góry dziękuję za odpowiedzi.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Awatar użytkownika
CrazyHair
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:15 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: CrazyHair »

Całkiem ciekawa propozycja. Może się skuszę.
W poezji kłamstwa mają przypudrowane noski.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: burza »

Do komputera najlepsze oprogramowanie kupuje się razem z komputerem gdzie mamy pewność że wszystko działa prawidłowo taki jak itnes/pl/laptopy-acer-travelmate-b118/laptop-acer-travelmate-b118-tmb118-g2-rn-nx-vhrep-003-celeron-n4100-11-6-fhd-ips-mt-ram-4gb-ssd-128gb-windows-10-pro-3dtd.html na którym od razu jest oprogramowanie. I masz pewność że masz wyszko w jednym miejscu.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: Betka89 »

Szukając wydajnego i szybkiego komputera warto zajrzeć tutaj - sferis/pl/komputery-all-in-one-2736 Widziałam, że oferowane komputery posiadają wysokie parametry. Dzięki temu wykonywane na nich zadania będą szły bardzo szybko i sprawnie. A nie ma nic gorszego niż praca na wolnym i zacinającym się komputerze.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: wesołek »

Cześć wszystkim. Jeśli chodzi o oprogramowanie do komputera to wydaje mi się, że jak kupujemy laptopa w dobrym sklepie to takie oprogramowania powinniśmy mieć już wgrane. Ale wiadomo jak to z tym bywa. To też bardziej zależy nam na takim konkretnym laptopie z wyższej półki. I tak dowiedziałam się, że w tym artykule magazyn.ceneo/pl/artykuly/macbook-air-2020-specyfikacja został opisany najnowszej generacji laptop z nowym procesorem niezwykle szybkim

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: Domis3223 »

Ja obecnie jestem przed zakupem komputera, jednak nie bardzo się na tym znam, więc szukam jakichś informacji lub kogoś, kto mi pomoże w wyborze. Jedyne co wiem to to, że lepsze są te komputery, które posiadają dyski ssd.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: synia »

Warto pomyśleć o dobrym antywirusie. Dzięki temu można uniknąć wielu problemów. Tutaj marken/com/pl/produkty/antywirus-dla-domu/ sobie zerknijcie. Mają tam bowiem wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Trzeba zawsze stawiać na jakość, aby taki program dobrze chronił nasz sprzęt. Nikt bowiem nie lubi jak się go okrada lub bez jego wiedzy przegląda jego pliki.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: morowiec »

warto zapoznać sie z dobraaplikacja/pl/ mają tam sporo ciekawych produktów i wiele wiele mozliwosci

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: postzunia »

Wybór systemu operacyjnego jest niezwykle ważnym aspektem zakupu sprzętu, bardzo dużo informacji na ten temat znajdziesz tutaj dell-laptopy/pl/nowe-wsparcie-dla-twojego-biznesu/ Jest to bardzo interesująca strona która powinna Ci się bardzo spodobac pod kątem merytorycznym. Polecam się doinformowac w tym temacie zanim dokonasz zakupu.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Oprogramowanie do komputera

Post autor: evie »

Ja szukałam ostatnimi czasy jakiegoś porządnego antywirusa, miałam wcześniej jakiś ale skończyła się ważność, a i tak średnio mi pasował więc postanowiłam wymienić na nowy. Zamówiłam sobie tutaj sprzetowo/pl/akcesoria/oprogramowanie bardzo fajna cena, mam , zainstalowałam, wszystko śmiga jak należy, bez zarzutu :)

ODPOWIEDZ