Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Telewizja internetowa full HD z polskimi serialami?

Post autor: Tikabum »

"""Telewizja internetowa full HD z polskimi serialami?

Szukam czegoś co nada się do ogląania bez problemów na łączach i bez dodatkowych urządzeń typu dekoder w Niemczech, Polsce i Norwegii - żeby po prostu było dużo polskim kanałów, seriale polskie itd.



Macie coś, co mozecie polecić?
"""

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Telewizja internetowa full HD z polskimi serialami?

Post autor: Igielnik »

"""
do oglądania bez problemów na łączach i bez dodatkowych urządzeń typu dekoder [/quote]


To wg mnie najlepiej sprawdzi Ci się Wp Pilot, nie wiem czy kojarzysz taką internetową tv?

Jak nie to tu masz opis i ich stronę: pilot.wp/pl/landing-page/starter-plus-free/?utm_source=brandle&utm_medium=referral&utm_campaign=ramowka_wiosenna_2021

Bez problemu oglada się z różnych panstw, na wielu urządzeniach no i spokojnie masz dostęp i do seriali polskojęzycznych i do kanałów typowo z wiadomościami, co też się zagranicą przydaje, jak np. tvn i tvn24
"""

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Telewizja internetowa full HD z polskimi serialami?

Post autor: erica »

A czy kojarzycie firmę KOBA link ? Pytam, bo ja ostatnio o nich sporo słyszałam i naprawdę jestem zainteresowana ich ofertą. Oferują oni szeroki zestaw programów i to za rozsądną cenę. Ja zdecydowanie planuję skorzystać teraz z ich usług, bo szukałam takiej oferty dla siebie, jak ta - bardzo długo.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Telewizja internetowa full HD z polskimi serialami?

Post autor: piotrowska »

A może taka telewizja światłowodowa spełni Wasze oczekiwania? Ja korzystam od jakiegoś czasu i dla mnie to idealne rozwiązanie, bo w telewizji HIWAY sama decyduję za co płacę i co oglądam. Mogę dowolnie sobie dodawać i odejmować kanały w pakiecie

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Telewizja internetowa full HD z polskimi serialami?

Post autor: tonga »

telewizje kablowe są najlepsze :) a najfajniejsze oferty mozna znalezc w firmach, które działają w danym mieście. w przypadku Białegostoku może to być na przykład ELPOS http://elpos.net/. Szeroki wybór kanałów, dodatkowe pakiety np rodzinny czy sportowy. Zresztą internet też mają szybki, stabilny, po światłowodzie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Telewizja internetowa full HD z polskimi serialami?

Post autor: grażynka011 »

Bardzo dobre opinie też jednak posiada internetowa telewizja

ODPOWIEDZ