Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: galaretek »

Hejka! Mam do was pytanie tak jak w temacie. Kiedy warto wypożyczyć samochód, a kiedy kupić auto? Kompletnie się na tym nie znam więc proszę was o pomoc. Znajomy dzisiaj wysłał mi taką stronę https://krakow.naszemiasto.pl/wynajem-s ... c4-7578601 jednak chciałbym potwierdzić rzetelność tych informacji. Warto skorzystać z tej strony? Dajcie znać, dzięki.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Tati17
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 3:11 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: Tati17 »

Niedawno w sieci natknęłam się na informacje w tym temacie na blogu - autoskup-poznan/com/pl .To wyjątkowo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim wiele dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne fajne wiadomości.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: wesołek »

Według mnie to wszystko zależy od tego czy potrzebujemy samochód tylko w jakimś konkretnym przypadku czy w ogóle jest nam niezbędny. Od tego uzależnijmy nasz wybór. Mimo to ja jestem bardziej za kupnem samochodu i nie koniecznie nowego z salonu. Poza tym wiele salonów ma możliwość kupno samochodu troszkę starszego i nawet w dobrej cenie. Tak czy inaczej w każdym samochodzie warto zadbać o jakoś świateł i zdecydować się na regenerację czy też polerowanie reflektorów. Bardzo dobrą firmą jest Auto Gamma reflektory.autogamma/pl/index.php/uslugi która świadczy tego typu usługi na najwyższym poziomie

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: gierka »

Ja tam nie jestem za pożyczaniem samochodu jeśli nawet chodzi o rodzinę. Dlatego też szukam jakiegoś niedużego ale ekonomicznego i zwrotnego samochodu. Idąc do domu widziałam reklamą salonu Germaz ford we Wrocławiu i postanowiłam się tam udać. Musze powiedzieć, że już na samym wstępie pa pokazał mi super autko takie o jakim myślałam. A że cenowo także nie jest źle także raczej zdecyduje się na zakup samochodu z tego salonu

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: Monika »

Jeśli będzie to Wasza pierwsza wizyta w wypożyczalni samochodów, to polecam najpierw zajrzeć do artykułu na stronie internetowej rcwroblik/pl/co-musisz-wiedziec-przed-pierwsza-wizyta-w-wypozyczalni-samochodow/. Dowiecie się z niego wszystkiego, co powinniście przed taką wizytą wiedzieć ;) Te informacje mogą się dla Was okazać naprawdę bardzo przydatne ;)

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: Milena »

Jeśli nie jest Ci potrzebne na co dzień auto, a tylko na szczególne okazje to wtedy warto je wypożyczyć. Mój znajomy bardzo mi polecał ostatnio firmę Mas-Cars mad-cars/pl/olesnica/ . Proponują samochody bez kaucji, co jest bardzo zachęcające. Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna, choćby z tego względu, że pojazdy są nietuzinkowe i wyjątkowo atrakcyjne.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: milena49 »

Uważam, że w podróży bezpieczeństwo jest najważniejsze, nieważne, czy jest to samochód nasz, czy wypożyczony. Nie zawsze mamy pod ręką fotelik dla dziecka, ale słyszałam, że istnieją wygodne pasy Smart Kid Belt, które są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Cena jest przystępna, a takie pasy można zabrać w każdą podróż.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli frapuje Cię właśnie ten fakt to obligatoryjnie przeczytaj ten tekst. W moim odczuciu odnajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze dane. Serdecznie polecam - autokomis2020/pl .

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: mojra »

Swój własny samochód warto mieć, co jednak nie oznacza że równocześnie nie możecie korzystać z usług wypożyczalni. Mnie często zdarza się dzwonić do wypożyczalnia samochodów Wrocław po samochód, z różnym powodów :) Ostatnio musiałam jechać do Katowic w celach biznesowych i po prostu wolałam wynająć samochód, tym bardziej że nie są to jakieś zatrważające kwoty.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: mrozek »

Jeśli zdecydujesz się na zakup samochodu to koniecznie go sprawdź. Mam na myśli na przykład kontrolę faktycznego przebiegu tego auta. Na stronie drogowipomocnicy/pl/jak-sprawdzic-prawdziwy-przebieg-samochodu/ poczytasz o tym więcej.

ODPOWIEDZ