RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: RobertOsm »

Moim zdaniem, jeśli chcesz dopiero wybrać odpowiedni samochód to polecam wynajem :) U mnie takie rozwiązanie się sprawdza, zwłaszcza na dłuższe trasy. Sprawdź ofertę jarson-wynajem/pl/wynajem-aut-zgorzelec/, gdzie mają w swojej flocie pojazdy osobowe, ale również busy.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: czoko752 »

Jeśli o mnie chodzi to ja bym był jednak za kupnem auta, wypożyczenie nie zawsze może być w zasięgu ręki. A tutaj kalkulatorubezpieczeniasamochodu/pl/ poczytajcie sobie jakie ubezpieczenia warto jest dla aut dobierać. To ważne jednak bo nie ma co przepłacać no i ważne też jakie warunki wam dadzą.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli korzystacie często z samochodu to opłaca się go zakupić. Koniecznie sprawdźcie na uzywanejaknowe/pl/ford oni oferują samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek, w większości Ford i Honda. Bardzo fajne oferty i samochody bo zadbane i sprawne.

MiReX
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 18, 2021 10:56 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: MiReX »

a ja nie muszę ani kupować ani wypożyczać auta ponieważ mam służbowe również do użytku prywatnego. Więc idealne rozwiązanie. W aucie zamontowany jest monitoring GPS truckonline i szef z niego korzysta aby sprawdzić ile km robię prywatnie a ile służbowo. Jak za dużo prywatnie to mi zwraca uwagę.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: pośrednik »

Ja mam dość wypożyczalni aut. Dlatego skontaktowałem się z autocenter.krakow/pl/ Tu pracownik mi wyjaśnił zasady kredytowania kupna Opla. A ponieważ mam firmę to musiał wykazać się dużym profesjonalizmem by porównać kredyty, ubezpieczenia na auto prywatne a służbowe. Chyba jednak lepszą opcją dla mnie jest kupno auta na firmę.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: budowlaniecja »

Jeśli zdecydujecie się na kupno auta, to warto skorzystać z tej oferty tu superpolisa/pl/faq/jak-sprawdzic-ile-kosztuje-ubezpieczenie-samochodu/ Dzieki porównywarce cen sprawdzicie wysokość ubezpieczeń różnych ubezpieczycieli. Moim zdaniem to bardzo dobra oferta. Bez wychodzenia z domu sprawdza sie wszystkie propozycje.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: mojra »

Generalnie to warto też mieć namiar na bus częstochowa w szczególności, kiedy planujecie jakąś większą organizację wycieczki czy coś w tym stylu. Przewozy są bardzo profesjonalne, przez doświadczonych kierowców, także nie ma się czego obawiać.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: RobertOsm »

Są rzeczy których nie opłaca się wypożyczać i to są właśnie samochody. Lepiej zainwestować i posiadać samochód na własność, nie rozumiem skąd taka teraz moda na wypożyczanie. Ktoś powie że z obawy o ukryte wady w samochodach z drugiej ręki, ale przecież wystarczy zgłosić się do firmy która sprawdza samochód używany przed kupnem w waszym imieniu. Tutaj przykładowy raport jak to wygląda ze strony profesjonalistów z Autotesto :)

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: Anita »

Pierwsze co musimy zrobić to zadać sobie pytanie czy potrzebujemy samochodu na długo? Jeśli tak to opcja z wypożyczaniem będzie zupełnie bez sensu. Szczególnie jak prowadzimy własny biznes i musimy być mobilni praktycznie cały czas. Nie ma chyba nic gorszego dla naszej reputacji niż jakieś spóźnienie lub co gorsza odwołanie ważnego spotkania. Najważniejsza jest oczywiście świadomość naszych potrzeb oraz tego jakie marki oferują najlepsze modele i wsparcie. Jedną z takich jest bez dwóch zdań Dacia - dacia/pl/poznaj-serwis-dacii.html gdzie znajdziemy modele dla każdego. Oprócz tego możemy w razie potrzeby skorzystać z sieci autoryzowanych warsztatów, chociaż w przypadku nowego samochodu będzie się do sprowadzało do takich kwestii jak wymiana filtrów czy oleju.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wypożyczenie auta czy kupno samochodu?

Post autor: milka »

Bardzo ciekawy portal motoryzacyjny znajdziesz tutaj https://rajdkolobrzeski.pl/kia-gt-to-ni ... produkcji/ jeśli interesujesz się samochodami albo chcesz kupic nowe auto to warto tam zagladać. Jest mnóstwo artykułów na temat nowych modeli.

ODPOWIEDZ