Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Gadżety reklamowe dla firm

Post autor: wloczykijka »

Wiecie może, gdzie uda mi się zamówić gadżety reklamowe dla firm w dobrej cenie? Do tej pory w internecie trafiłem na taką propozycję https://regalo.pl/. Muszę powiedzieć, że mają oni całkiem spory wybór i świetne ceny. Rzeczywiście będzie to dobry wybór? Koniecznie dajcie znać, dzięki wielkie za waszą pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gadżety reklamowe dla firm

Post autor: zuzula12 »

"Moim zdaniem reklama obecnie stanowi ważny element rozwoju każdego biznesu.



rudzianin/pl
"

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Gadżety reklamowe dla firm

Post autor: evie »

Z takich gadżetów, to na pewno moge polecic torby reklamowe bawełniane renomowanego producenta, wykonane z naturalnych materiałów wysokiej jakości i dostepne w 3 roznych rozmiarach i modelach

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Gadżety reklamowe dla firm

Post autor: Kreśka »

My współpracujemy jakiś czas z virtualpeople/pl/ i robią naprawdę dobrą robotę odnośnie reklamy w sieci. Moim zdaniem to lepszy krok niż jakieś gadżety. Mają duże doświadczenie, zresztą na stronie mają portfolio i z naprawdę wielkimi firmami pracowali. Są świetni w tym co robią i mnie nie dziwi że mają takie sukcesy

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Gadżety reklamowe dla firm

Post autor: Dżonko »

Gadżety reklamowe jak np segregatory reklamowe, długopisy, kubki czy bardziej wartościowe jak powerbanki, słuchawki itp. to nie tylko prezent dla klientów, ale również przydatne narzędzia marketingowe dla firmy. Mogą być wykorzystywane jako nagrody w konkursach, prezenty dla partnerów biznesowych lub elementy zestawów promocyjnych. To elastyczne narzędzie, które można dostosować do różnych celów i strategii marketingowych.

ODPOWIEDZ