Dżonko
Posty: 415
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: Dżonko »

Współpraca z domem mediowym - https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadom ... my-mediowe jest istotna dla wielu firm i organizacji, które chcą skutecznie promować swoje produkty, usługi lub przekaz. Ważne jest, aby dom mediowy był dobrze zorientowany na potrzeby klientów i posiadał wiedzę na temat zmieniającego się obrazu mediów, aby skutecznie wykorzystać dostępne narzędzia i możliwości promocji.

zuzula12
Posty: 1691
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jaka reklama?

Post autor: zuzula12 »

Uważam, że dostep do interentu daje obecnie spore możliwości. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://weeko.waw.pl/psychologia-konsum ... klamowych/ , na której znajdziecie interesujący artykuł na temat skuteczności tablicy reklamowej.

bonyard
Posty: 465
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: bonyard »

Oczywiście chcąc rozwijać swój biznes trzeba pomyśleć poważnie o reklamie boto podstawa udanego rozwoju biznesu. Z tym że nie zawsze łatwo zdobyć na to fundusze więc zawsze można pomyśleć o faktoringu od Aforti Factor. Jest to popularne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku małych i średnich firm

czoko752
Posty: 1127
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: czoko752 »

Nie brakuje sposobów reklamowania firmy. Ważne, aby znaleźć najlepszą dla rodzaju wykonywanej działalności i oczywiście, aby zajęły się tym doświadczone firmy. Pod adresem: https://goodproject.pl/blog/agencja-reklamowa/ udało mi się znaleźć ofertę, z którą przy tej okazji warto się skontaktować. Doświadczenie w takich i podobnych usługach mają spore, więc na pewno nie rozczarują.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: Bakeneko »

Jakie elementy graficzne czy informacyjne według Was są kluczowe na plakatach reklamowych https://colorpress.com.pl/oferta/plakaty/ ? Czy konkretny design czy treść wpływają na Waszą decyzję o zakupie? Dzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat plakatów produktów!

zuzula12
Posty: 1691
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jaka reklama?

Post autor: zuzula12 »

A korzystaliscie kiedyś z Telebimy znajdzreklame Jest to super opcja aby rozwinąc biznes w jakim działacie. Ja pracuje właśnie w marketingu i firmy którym pomagam właśnie często wybierają ten konkretny rodzaj reklamy. Polecam

ODPOWIEDZ