zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Doradztwo biznesowe

Post autor: zuzula12 »

W przypadku prowadzenie własnego biznesu warto korzystać z pomocy specjalistów w branży, ponieważ to pozwala uzyskać najlepsze efekty. Jakiś czas temu skorzystałem z usług firmy Blue Oak Advisory, która pomogła mi podczas wyceń firmę .

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Doradztwo biznesowe

Post autor: Pono »

Myślę, że osoby prowadzące samodzielnie biznes potrzebują profesjonalnego doradztwa zarówno w sprawach czysto zawodowych, finansowych, prawnych, pracowniczych czy komunikacyjnych. W zasadzie powiedziałbym, że szef firmy bezwzględnie powinien posiadać zdolność do działania wielokierunkowego w jednym czasie. To nie łatwa umiejętność. Dlatego w firmach potrzebni są także pracownicy, którzy też powinni mieć takie umiejętności. To nazywa się multitasking. Więcej o tym można poczytać w artykule rozmowa-kwalifikacyjna.edu/pl/artykuly/multitasking-co-warto-wiedziec-o-wielozadaniowosci/

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Doradztwo biznesowe

Post autor: milena49 »

Myślę, że w biznesie w każdym aspekcie warto zdać się na specjalistów. Także w zakresie doboru pracowników. Są na rynku agencje jak ta dekrapraca/pl/dla-pracodawcow/doradztwo-personalne , które oferują doradztwo personalne. To ogromne ułatwienie dla pracodawcy oraz oszczędność czasu. No i gwarancja, że w naszej firmie mamy właściwych ludzi na właściwych miejscach.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Doradztwo biznesowe

Post autor: AleksandraP »

A czy ktoś z Was prowadzi własną firmę i zastanawia się nad analizą energetyczną? Polecam zapoznać się z efektywniej/pl/b-smart-power/, czyli analizą, gdzie zawarte są najważniejsze obliczenia budynku wraz z wyznaczeniem mocy dla systemu c.w.u.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Doradztwo biznesowe

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o doradztwo biznesowe to w tym temacie są różne rozwiązania ale mój znajomy stawia na badania rezonansem holograficznym. Można go przeprowadzić tutaj jasnowidz.net/ i ma skuteczność porad niemal na 100% poziomie. Na pewno warto spróbować tym bardziej jeśli ma tak wysoką skuteczność porad.

ODPOWIEDZ